anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięty temat przez moderatorów lub ograniczenie dostępu mojego profilu na allegro gadane!

igipp
#9 Pomysłodawca#

Cześć wszystkim  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć z jakiego powodu został usunięty mój temat?? 
"

Temat: Odp.: Zawieszenie konta(ponoć tylko po to zeby sprawdzić czy Ja to Ja)."

Opisałem tam sytuację jaką mam z działem bezpieczeństwa i blokadą konta.
Śmiech na sali - temat został usunięty jak zapytałem moderatorów dlaczego sprzedający mają 24h na odpisanie do klienta (nawet w weekend) a z działu bezpieczeństwa każą czekać 3 dni.

Czy napisałem gdziekolwiek nieprawdę lub złamałem regulamin?
Proszę i liczę na wyjaśnienie tego incydentu!

Jeśli zależy Wam aby takie tematy nie były widoczne to nie prowadźcie do takich sytuacji. No ale wiem... Łatwiej usunąć temat i skasować delikwenta.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

igipp
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Mam taką informację gdy chcę przejść do mojego tematu (aby odczytać odpowiedzi) : 

Nie masz wystarczających uprawnień.
Wróć do oryginalnej strony

A gdy chcę wejść na swój profil pokazuje mi się taki komunikat: 


" Wystąpił nieoczekiwany błąd.
  • Realizacja żądania nie powiodła się. Skontaktuj się z administratorem systemu i wprowadź datę i godzinę wystąpienia błędu, a także identyfikator wyjątku: 75D4E8FE.

    Aby kontynuować, kliknij przycisk Wstecz w przeglądarce. "

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@igipp Hej, Twój wątek jest cały czas widoczny tutaj.  🙂

Najprawdopodobniej wchodzisz w link z maila do odpowiedzi, które usunęłam - naruszały nasz regulamin i nie wnosiły nic do tematu.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi  Rozumiem. Mogło tak być. Mógłbym tylko dowiedzieć się czy któraś z moich wypowiedzi naruszała regulamin, czy kogoś innego?
Jeśli była to moja wypowiedź mogłabyś napisać mi, która? ew. jeśli nie możesz tutaj tego napisać mogłabyś mi wysłać wiadomość na PW ( o ile coś takiego tutaj istnieje)? 

Dzięki.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@igipp Wypowiedź jednego z forumowiczów wprowadzała w błąd, dlatego usunęłam ją razem ze wszystkimi odpowiedziami  do niej przypisanymi. Zrobiłam to, aby zachować porządek w wątku - komentarze odbiegały od głównego tematu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@w_kiwi  ,@igipp  No cóż to chyba moja wina, dałem się podpuścić i opisałem jak wyobrażam sobie jak DBezpieczniosti weryfikuje chińskie dokumenty.  Niestety nigdy takiej akcji nie widziałem więc mój opis musiał być nietrafiony.

Ubolewam, przepraszam....

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

@br. @w_kiwi 

Czyli pewnie chciałem kliknąć w Twoją odpowiedź i pomysłem, że temat został usunięty

Również zbyt pochopnie zadziałałem 😕

I przepraszam.

oznacz moderatorów