anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta i brak wypłaty ze sprzedaży produktu

Jastankiewicz4
#7 Wielbiciel#

Konto jest weryfikowane, brak wypłaty środków ze sprzedaży. Pieniądze są bezpodstawnie przytrzymywanie 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

1) Urzekła nas twoja historia.
2) Temat rzeka poruszany na forum wielokrotnie - wystarczy poszukac.
3) Rozumiem, ze operacja przeczytania regulaminu ze zrozumieniem nie powiodła się?

4. 15 minut różnicy: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/ponad-dwa-miesi%C4%85ce-trwa-wer...

😄

oznacz moderatorów

Jastankiewicz4
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że Panu się nudzi. Radzę zająć się sobą nie ocenianiem innych. Życzliwości i miłego dnia życzę 🙂 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Z takim podejściem mamy to co mamy - widać to po tematach na forum 😄

Dzisiaj kasjerka w markecie wydala mi za malo o 17zł. Zeby poprawnie policzyć 50zł - 16zł zakup (po mojej uwadze, ze za malo mi wydala) musiała wyjąć telefon i odpalić kalkulator. I w ogole zdziwiona o co mi chodzi bo ona przecież miała mierną z matematyki wiec liczyć umie 😮

 

oznacz moderatorów

Jastankiewicz4
#7 Wielbiciel#

Urzekła mnie Twoja historia. Ocenianie poziomu wykształcenia kogokolwiek świadczy tylko o Tobie. Niestety nie mam czasu na konwersacje na takim poziomie… nawet z kimś której do niej dąży. W każdym razie dziękuje za poprawienie humoru. 
Serdecznie Pozdrawiam 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jastankiewicz4 Cześć, już zajmuję się Twoją sprawą. Spróbuj proszę zlecić przelew dzisiaj około godziny 15:00. W razie problemów, daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów