anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta

HitoPaula
#2 Obserwator#

Hej, mam pytanie ile czasu czekaliście na zweryfikowanie konta na allegro ? Jak zakładałam pierwsze firmowe trwało to 5 dni ,teraz zakładałam dwa kolejne konta i tydzień jutro bedzie jak nadal czekam . Co może być nie tak?

Druga sprawa dotycząca innego konta , Allegro usunęło mi ofertę bo podobno użyłam czyjegoś znaku towarowego . Jak to sie mogło stac? Produkty wystawiam z hurtowni i nie ustawiam tam niczyjego logo.. mam zaznaczone " uzupełniaj zdjęciami z katalogu allegro". Czy to może być ta przyczyna ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Zadaj pytanie Allegro co jest nie tak!

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Sprawdź te zdjęcia. Były tu już przypadki zdjęć aukcji za zdjęcia katalogowe. Loga, tła, adresy www, znaki wodne... Według allegro winny zawsze ten kto z tego ich badziewia korzysta...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@HitoPaula Wskaż proszę konta, które czekają na weryfikację. Skonsultuję tę kwestię. 🙂

W kwestii usuniętej oferty podaj proszę jej numer. Dopytam o to odpowiedni zespół. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi Konta do weryfikacji HitoPaula i Hitomixx. Jeśli chodzi o numer usuniętej oferty to nr: 14112885473.Dziękuję 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hitomix wygląda to tak jakbyś na tych kontach nie zrobiła w ogóle weryfikacji i aktywacji, czy możesz przesłać potwierdzenia przelewów do operatorów PayU z obu kont na adres spolecznosc@allegro.pl? W wiadomości załącz proszę link do tego wątku. 

Jeśli chodzi o wskazaną ofertę to otrzymaliśmy zgłoszenie od uprawnionego przedstawiciela marki BabyBjorn, jeśli chcesz to wyjaśnić bardziej szczegółowo, to napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Nie robiłam tych przelewów,bo załozyłam te konta i ciągle jest weryfikacja danych ,nie przechodzi dalej do płatności 

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hitomix to najlepiej i najszybciej będzie jeśli napiszesz zalogowana na te konta za pomocą tego formularza i prześlesz zrzuty ekranu, pokazujące na jakim etapie weryfikacji jesteś. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

@la_nika  wysłałam maila 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hitomix ok, dziękuję. Przekazałam go do odpowiedniego działu, otrzymasz odpowiedź w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo.

 

oznacz moderatorów