anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja PayU

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Witam. Od piątku czekam na weryfikację konta, chociaż zwrot przelewu nastąpił też w piątek. Rozumiem, że weryfikacja może trwać trzy dni robocze, ale to chyba przesada. Co zrobić i gdzie napisać?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103325526 Czy wszystkie dane są zgodne, najczęstszą przyczyna braku weryfikacji: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Dane są zgodne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poczekaj chwilę, moderator ci wyjaśni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czy wszystkie dane są zgodne? Niezgodność danych to najczęstsza przyczyna braku aktywacji. 

oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie dane są zgodne.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103325526 już wyjaśniam. Środki są na saldzie operatora PayU, a Ty próbowałeś aktywować wypłaty u operatora Przelewy24. 
Wejdź proszę tutaj i w części poświęconej operatorowi PayU, kliknij proszę "przejdź do banku", następnie wykonaj proszę przelew weryfikacyjny. Dane właściciela rachunku muszą być takie same jak dane na koncie Allegro, a przelew musi być wykonany z rachunku podanego w formularzu. Weryfikacja w przypadku tego operatora może potrwać do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. Jednak wtopiłem ja. Byłem pewny, że aktywowałem PayU. Trzeba wybrać się do okulisty😀.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103325526  😄 każdemu może się zdarzyć! Cieszę się, że sprawa wyjaśniona, pozdrawiam i miłego popołudnia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów