anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja w Payu

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie odnośnie weryfikacji payu a konkretnie zrobiłem przelew i uzupełniłem dane a także wysłałem zdjęcie dowodu a mimo to weryfikacja nie przebiegła pomyślnie. W mailu poproszono mnie ponownie o te same rzeczy które zrobiłem wcześnie. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47419660 Czy przelew zleciłeś z konta bankowego, na którym dane zgadzają się z danymi, które znajdują się na koncie Allegro?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

Tak z tego konta które mam od lat i zawsze używam go w allegro i na które wielokrotnie  wypłacane były środki po sprzedazy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47419660 Na Twoim koncie wypłaty u operatora PayU są aktywne. Czy chodzi Ci o operatora Przelewy24? Czy masz wyszarzony przycisk "wypłać", czy w czym rzecz? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

Tak jest szary. Przelew został zwrócony na konto. Dostałem maila żebym dosłał kolejne zdjęcie dowodu osobistego i uzupełnił dane ponownie. Nic w mailu nie wspomniano o ponownym zrobieniu przelewu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47419660 Jeśli otrzymałeś takie wskazówki, to musisz po prostu przesłać dokumenty. Być może nie przesłałeś ich za pierwszym razem, bo np. pojawiła się wiadomość od Alliny, naszego czatbota i kliknąłeś przez przypadek anulowanie wysyłki wiadomości

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

Wyświetlało mi się że zostało to wysłane więc zobaczymy co będzie teraz po ponownym wysłaniu 

oznacz moderatorów

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

A co jeśli sytuacja się będzie powtarzała? Sprzedałem przedmiot , ktoś inny jest właścicielem a ja nie mogę wypłacić własnych pieniędzy. Co wtedy robić. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47419660 Napisz wtedy do mnie tutaj lub https://allegro.pl/pomoc/kontakt i zweryfikujemy, w czym problem

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47419660
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki ta zrobię jeśli będzie tak dalej. Pozdrawiam

oznacz moderatorów