anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie przed sądowe do usunięcia krzywdzącego komentarza, czy ktoś pomoże?

KUPUJ-z-NAMI
#7 Wielbiciel#

Witajcie, mam potężny kłopot.

Kupująca wystawiła mi komentarz (minimum za zgodność z opisem i minimum za jakość obsługi).

Opis.

Kupująca kupiła 2 przedmioty przez problemy z integracją stanów magazynowych, jeden przedmiot nie dostępny, a drugi wysłany. Po czym zadzwoniłem do kupującej w sprawie pozostawionej przez kuriera przesyłki u sąsiadki, tłumacząc przyczynę doręczenia jednego przedmiotu zamiast dwóch.

Spotkało się to ze zrozumieniem w trakcie miłej pogawędki i wyglądało na załatwione.

Kupująca 2 przedmiot zamówiła tylko, po to, żeby zmieścić się w smarcie, ale skoro nie otrzymała 1 przedmiotu, to 2 też nie potrzebuje, więc chyba go zwróci, zaproponowałem zwrot kosztu (8 zł) a przedmiot zostaje u niej.

Zgodziliśmy się, że to dobre rozwiązanie, po czym po 4 dniach otrzymuje tak negatywny komentarz.

Na moje prośby o usunięcie tak negatywnego (niezasadnego) komentarza dostałem odp. „

Witam, koszt usunięcia opinii to 1000 zł. Poniżej przesyłam nr konta: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx z dopiskiem USUNIĘCIE OPINII”.

A allegro twierdzi, że nic z tym nie może zrobić, podpowiadając tyko, że może warto wysłać pismo z przedsądowym wezwaniem do usunięcia komentarza.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Zaznaczam, że moja sprzedaż znikła na 2 miesięcznym koncie allegro (całkowicie).

Pomocy !!!

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

W sieci jest mnóstwo wzorów na przedsądowe usunięcie komentarza w 90% takie pismo jest wystarczające aby kupujący usunął komentarz.

[edytowano]

oznacz moderatorów

KUPUJ-z-NAMI
#7 Wielbiciel#

DZIĘKI za odpowiedź.

To sama pytanko do ciebie, masz może gotowca ? 🙂

 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KUPUJ-z-NAMI jeśli to-  cyt,, Witam, koszt usunięcia opinii to 1000 zł. Poniżej przesyłam nr konta: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx z dopiskiem USUNIĘCIE OPINII”.,, jest prawdą to zastanawiam się na co jeszcze czekasz .

oznacz moderatorów

KUPUJ-z-NAMI
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że takie pismo należy wysłać pocztą a może wystarczy mail-em ?

Korzystałeś/aś z takiej procedury? masz może gotowca ? 😉

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
 
oznacz moderatorów