anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, omyłkowo mialam pomylony czas wysyłki

Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Witam, omyłkowo mialam pomylony czas wysyłki. Przez długi czas miałam w każdym ogłoszeniu 2 dni.

Omyłkowo zamiast czas trwania 30 dni podczas edytowania być może klikałam inny termin.

Kazda przesylka nadana była w ciągu dwu dni. Uzgodniłam z klientem brak wysyłki w piątek by towar dotarł na drugi dzien i nie ulegl zepsuci lub wysuszeniu a są to pędy sosny.

Dopiero dzis sie zorientowalam, ze coś zostało chwilowo pomylone.

Bardzo prosze o informacje po jakim czasie środki oczekujące trafia do dostępnych. Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedz. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Monika__L
#15 Entuzjasta#

??

jaki termin? Jaka sosna? Jakie środki? 
jak ustawiłaś tak masz i nic nie zrobisz

sosne wycieto

srodki trafia jak klient zapłaci a i to pod warunkiem że ustawiłaś sobie poprawnie wypłaty i przeszłaś weryfikację 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

UUU tego to najstarsi górale nie wiedzą. Jak kliknęłaś wysyłkę w miesiąc to pewnie najgorszą opcją jest też miesiąc. No chyba, że algorytm zadziała tak jak przy wysyłkach i skróci jak będziesz szybciej słała. Rzadko tu ktoś ma taki długi czas to i konkrety trudno znaleźć. Może któraś z moderatorek  ewentualnie coś wie. Support już się nie dawno popisał brakiem całkowitej wiedzy w podobnym temacie więc tu bym nie liczyła na pomoc. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Podaj mi proszę numer tego zamówienia. Skonsultuje to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Kiwi tu numer zamówienia jest średnio pomocny. Pytanie raczej brzmi po jakim czasie zostanie zdjęta blokada czasowa z wypłat po przejściu z 30dniowego terminu wysyłki na np termin 2dniowy??? Ona pomyłkowo zmieniła czas wysyłki w ofercie na 30 dni. To sprawiło, że dostała blokadę na wypłatę środków. W zeszłym tygodniu był tu post jak ktoś mając czas na wysyłkę 15 dni pytał supportu o powód dla, którego jego wypłaty są wstrzymywane przez 3 tygodnie i w supporcie niepotrafili mu odpowiedzieć takżę powodzenia w konsultacjach....xD Podejrzewam, że jeśli ktoś zna odpowiedź to najprędzej starsze stażem moderatorki:)

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki To, że jestem najmłodszą stażem moderatorką, nie jest jednoznaczne z krótszym doświadczeniem w Allegro. Zatem nie musisz więcej podważać moich kompetencji. Skoro potrzebuję jakichś danych do wyjaśnienia sprawy, to znaczy, że tak jest. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Podaje dwa, bylo ich wiecej ale na wyjaśnieniu tych bardzo mi zależy. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc. 4145b970-1373-11ef-b16e-d505bf87f7c0

dc3f68d0-0f78-11ef-8da6-81521b1848d1

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Dziękuję! Już się tym zajmuję. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Jeśli czas dostawy jest dłuższy niż 10 dni, to możemy opóźnić wypłatę środków o deklarowany czas dostawy w ofercie + 7 dni, ale może to być maksymalnie 45 dni. 

Dopytywałam zespół odpowiedzialny za ten obszar i niestety nie ma możliwości, aby to przyśpieszyć. Brane pod uwagę są ustawienia oferty z momentu złożenia zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, bardzo dziękuję za szybka pomoc. Pozdrawiam i milego dnia zycze.

oznacz moderatorów