anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, prosze o pomoc jak przypiąć do oferty możliwość płatności przy odbiorze, dodałąm punkt odbior

Kiwi_Garden
#7 Wielbiciel#

Witam, proszę o pomoc jak przypiąć do oferty możliwość płatności za kupiony przedmiot przy osobistym odbiorze w punkcie (u Sprzedającego).

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kiwi_Garden musisz zaznaczyć w cenniku dostawy taka opcję

Ustawienia dostawy 

oznacz moderatorów

Kiwi_Garden
#7 Wielbiciel#

 Tez tak myślałam ale po zaznaczeniu opcji płatności przy odbiorze nie widać tego podczas zamawiania.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kiwi_Garden
#7 Wielbiciel#

zgadza się ale przy próbie zakupu przez aplikację i tak kieruje mnie do strony płatności, nie mogę ominąć tego kroku.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kiwi_Garden  musisz kliknąć w sposobie dostawy Odbiór w punkcie i wybrać ZOBACZ WSZYSTKIE NA MAPIE  a potem znaleźć swój punkt i kliknąć przycisk kupuję i płacę

oznacz moderatorów

Kiwi_Garden
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie robię ale w dalszych krokach nadal kieruje mnie do płatności bankowej, nie mogę złożyć tego zamówienia nie płacąc.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kiwi_Garden Przy wystawianiu aukcji musisz zaznaczyć odbiór osobisty i dodatkowo podać adres punku odbioru osobistego tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kiwi_Garden Moje zdanie jaest następujące 

1. zamówione produkty czekają w punkcie , a klient ma gdzieś bo nie zapłacił 

2. będą problemy ze zwrotem prowizji jeśli klient się nie zgłosi po zamówienie .

czy w dalszym ciagu chcesz wprowadzić tą opcję .??

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

3. Allegro wprowadza kupujących w błąd dodając opcje odbioru osobistego z płatnością przy odbiorze do metod dostawy "Odbiór w punkcie za pobraniem". Część kupujących może myśleć, że to przesyłka za pobraniem za 0 zł. 🙂

oznacz moderatorów