anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WOŚP czy mogę wystawić ofertę na dłużej niż 10 dni?

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałabym wystawić cenną rzecz na WOŚP, licytacja od 1zł. Jednakże nie mogę wystawić na okres dłuższy niż 10 dni. Wydaje mi się, że jest to zbyt krótki czas i cena będzie zbyt niska. Czy można coś z ty zrobić?

Ewa 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewkakac1 Licytację wspierające dany cel na Allegro Charytatywni można wystawić na maksymalnie 10 dni. Nie ma możliwości wydłużenia tego okresu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not A nie jest tak że sztaby mogą na dłuzej? gdzieś kiedyś obiło mi się cos podobnego o uszy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 W tej chwili dłuższe licytacje może wystawiać fundacja ze swojego konta i w przypadku WOŚP takie oferty już trwają.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Wydaje mi się, że można by w przyszłości pomyśleć o tym, aby wszystkie aukcje na rzecz WOŚP z automatu były wystawiane np. na miesiąc. Przecież to nie ma znaczenia kto wystawia, cel jest ten sam i można więcej uzbierać środków.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak chcesz wystawić coś bardziej wartościowego to przekaż to do sztabu wosp lub sam wystaw by aukcja kończyła się w dniu wielkiego finału ,to gwarantuje lepsze ceny.

oznacz moderatorów

ospa10000
#7 Wielbiciel#

jeśli wystawie jutro 20.01.2021 przedmiot na licytacji to zakończy się  w niedziele ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ospa10000 Cześć. Czas trwania zbiórki nie może przekroczyć daty zakończenia zbiórki (zbiórka trwa do 14 lutego 2022 roku). 

O czasie jej trwania decydujesz w formularzu wystawiania oferty (https://allegro.pl/charityOffer/?fundraisingCampaignId=60f634f1-83bd-453a-a607-1dbb9fd94bee). 

ko_alka_1-1642604376487.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów