anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wsadziłem paczkę do złej skrytki w paczkomacie

FashionnSalles
#8 Zapaleniec#

Witam, miałem 12 paczek do nadania w paczkomacie. 10 nadałem prawidłowo aczkolwiek z 2 miałem problem. Prawdopodobnie jedną z paczek wsadziłem do złej skrytki. Gdy nadawałem 11 paczkę wsadziłem ją do skrytki zamknąłem. Chciałem nadać ostatnią i nie mogę nadać bo nr paczki ponoć już jest w paczkomacie. Czy ktoś z was miał podobna sytuacje i wie co robić? boję się że mogłem nakleić przez przypadek 2 takie same etykiety lub przez przypadek zeskanować etykietę z innej paczki a do skrytki wsadzić inną. Dzięki za odp.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@FashionnSalles Nie prościej zadzwonić na infolinię InPostu?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@FashionnSalles   Posprawdzaj w managerze Inpostu czy któraś z włożonych  paczek ma taki sam numer jak ta, której nie mogłeś nadać.  Jeśli nie to zadzwoń jak radzi @WREDZIA-W1 na infolinię stojąc pod paczkomatem i umożliwią Ci włożenie przesyłki nawet gdy wyświetla, że taki numer jest już w skrytce.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@FashionnSalles 

W przypadku takiej sytuacji prosimy o zgłoszenie sprawy za pośrednictwem naszych kanałów:

1) czat/messenger

2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt

3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

Prosimy przygotować informacje takie jak: numery przesyłek, opis zawartości, numer telefonu kontaktowego a także symbolu/ adresu paczkomatu nadawczego.

Po otrzymaniu powyższych informacji dokładnie zweryfikujemy sprawę.

oznacz moderatorów

beata24689
#7 Wielbiciel#

już miałam taką sytuację,trzymałam w dłoni kilka paczek i pyknęła nie ta ,co chciałam.Wróciłam do domu,spisałam nr.nienadanej paczki i wklepałam ręcznie i poszło!

oznacz moderatorów

Supercali
#7 Wielbiciel#

Hej, właśnie przed chwilą tak zrobiłam 😑 czy jeśli teraz drugą wsadzę też nieprawidłowo, będą jakby na krzyż, to dotrą do odbiorców? Czy dotrą też na krzyż? Nie wiem czy to ma znaczenie, ale jedna jest z naklejoną etykietą (ta, co już jest w paczkomacie, ale w skrytce otwartej kodem tej drugiej), a druga ma tylko kod napisany i nie mogę dla niej już wygenerować etykiety, bo na już status nadanej. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Supercali Proszę, skontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio z obsługą InPost. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Tak z etykietą dotrze bez problemu, włożenie w inną strytkę nie jest problemem (liczy się adres na etykiecie). Odnoście drugiej skontaktuj się z Inpostem.

oznacz moderatorów

Supercali
#7 Wielbiciel#

Tak, wsadziłam drugą i zadzwoniłam na infolinie i oni podmienili te przesyłki w systemie.

Dzięki za odpowiedź, bo już miałam wizję, że będę prosić o zwrot towaru na mój koszt i potem wysyłać jeszcze raz 🙄

oznacz moderatorów