anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków z konta allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
IrekLiw
#7 Wielbiciel#

Mam środki na koncie allegro i nie mam możliwości wypłacenia dostępnych środków, proszę o pilny kontakt telefoniczny.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@IrekLiw a aktywowałeś wypłaty  ?  może to blokada systemowa bezpieczeństwa ??

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@IrekLiw Na Gadane nie zamówisz rozmowy telefonicznej. Możesz to zrobić, wybierając konkretną ścieżkę w formularzu kontaktowym.

Opisz dokładnie problem, z którym się zgłaszasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
IrekLiw
#7 Wielbiciel#
Witam, na moim koncie allegro są środki, które nie mogę wypłacić. 24.05.22 wysłałem skan mojego dowodu osobistego oraz dokonałem przelewu 1,01 zł do PayU w celu weryfikacji konta osobistego. Weryfikacja miała trwać 5 dni. 29.05.22 otrzymałem email z informacją weryfikacja usługi Przelewy24 przebiegła pomyślnie. Od teraz możesz wypłacać środki. Wchodząc na zakładkę środki i historia operacji przy ŚRODKACH PAYU są środki które mogę wypłacić, ale pod kwotą jest napis w trakcie weryfikacji, a przy DOSTĘPNE ŚRODKI PRZELEWY24 środki 0,00 zł i pod tą kwotą napis niedostępne. Okienko WYPŁAĆ DOSTĘPNE ŚRODKI jest nieaktywne. Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób mogę wypłacić środki. Pozdrawiam
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IrekLiw już wyjaśniam 🙂 Na Allegro współpracujemy z dwoma operatorami PayU i Przelewy24. Aktywowałeś wypłaty od operatora Przelewy24, a środki masz na saldzie operatora PayU. 
Wejdź proszę tutaj i w części poświęconej operatorowi PayU wybierz "przejdź do banku" i wykonaj przelew weryfikacyjny. Dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, a weryfikacja w przypadku tego operatora może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów