anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty na konto w EUR

RayStop
#7 Wielbiciel#

Witam. 
Chciałbym od sprzedaży w SK w eur otrzymywać środki na swoje konto w eur. Tylko że mam nr. rachunku który się zaczyna z PL******** (ale waluta jest eur). Przy próbie dodania takiego konta z myślą o tym że będę mógł zlecać wypłaty na to konto, omijając konwertor, nie mogę dokonać próbnego przelewu. Problem jest taki że przy przekierowaniu na stronę banku mam do wyboru jedynie konto w zł. Czyli nie mogę wybrać konta w eur do wpłaty próbnej.
Ktoś coś na to?
Czy jest możliwa wyplata środków od sprzedaży w eur na konto eur otwarte w Polsce?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RayStop Konsultuję to z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RayStop Wracam do Ciebie z informacją. Od 28.03 sprzedający, którzy chcą ustawić nowy lub zmienić obecny rachunek do wypłat koron czeskich, będą mogli ustawić rachunek bankowy prowadzony w kraju innym niż Czechy tylko, jeśli skorzystają z Konwertera walut.

Oznacza to, że po 28 marca nie można wypłacić koron na żaden rachunek z prefiksem innym niż czeski. Możesz ustawić wypłaty automatyczne, dopiero gdy wybierzesz opcję z konwerterem i ustawisz np. CZK -> PLN lub CZK -> EUR. Więc do wypłat musisz ustawić rachunek czeski (dla zwykłych wypłat) lub rachunek odbierający EUR/PLN dla wypłat z konwerterem.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów