anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty nieaktywne

mars97
#8 Zapaleniec#

Pomóżcie, zmieniłem konto do wyplat. Dokonałem płatności 1,01zł aby potwierdzić konto, do banku dostałem już potwierdzenie i zwrot Zeta. A na allegro czekam i czekam. Mam środki na koncie i Od czterech dni mam wypłaty nieaktywne. Masakra jakaś, cały czas jest w trakcie weryfikacji, co robić, pomoże ktoś???

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mars97
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  może moderator jakiś mógłby mi pomóc. Kasa wpłacona, potwierdzenie jest, pliki z dowodem wysłane i dalej nic się nie dzieje? Help nie pls.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mars97 Cześć. 🙂 Środki do wypłaty masz w Allegro Finanse u operatora PayU, a przelew weryfikacyjny zleciłeś do operatora Przelewyw24 (u którego weryfikacja trwa około 5 dni roboczych). 

Zleć przelew weryfikacyjny do PayU: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system (weryfikacja trwa do 3 dni roboczych)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Część. 🤔Ja już przelałem pieniądze na PayU i na Przelewy 24, potwierdzenie mam od jednych i drugich. Wysłałem skan dowodu i to potwierdzenie, jak na razie brak odzewu .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mars97 Weryfikacja PayU trwa do 3 dni roboczych, a weryfikacja Przelewy24 trwa do 5 dni roboczych. 🙂 

Jeśli masz taką możliwość, to prześlij nam potwierdzenie przelewu do PayU przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Mam chyba mogę tylko nie wiem za bardzo jak.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mars97 pobierz potwierdzenie na swoje urządzenie, a następnie przejdź tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb, wpisz treść wiadomości i wybierz "wyślij przez e-mail" (pojawi się opcja dodania załącznika):

ko_alka_0-1690022452074.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Wysłane, nie wiem czy doszło.? 😥

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mars97 Tak. 🙂 Poczekaj proszę na weryfikację. Dodatkowo widzę, że próbowaliśmy się z Tobą kontaktować telefonicznie (wcześniej zamówiłeś rozmowę), ale nie udało nam się dodzwonić.

Jeśli wciąż istnieje potrzeba kontaktu, to daj znać, kiedy możemy zadzwonić (termin podaj w odpowiedzi na wiadomość numer 34780970, którą znajdziesz w swojej skrzynce mejlowej)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

W każdej chwili

oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Czekam

oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Myślałem że może coś źle zrobiłem 

oznacz moderatorów

mars97
#8 Zapaleniec#

Ale jak jest wszystko ok. Tylko cierpliwości brak. 😂🤣

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mars97 Ok, to odpisz proszę już w korespondencji 34780970 (wtedy osoba, która wcześniej zajmowała się Twoją sprawą i ją zna, skontaktuje się z Tobą). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów