anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka allegro smart a własny kurier

MAMY ROZWIĄZANIE!
PufikSklep
#3 Debiutant#

Dzień dobry

Mam pytanie odnośnie wysyłki towaru. Klient kupił u mnie towar z wysyłką Allegro Smart a hurtownia oferuje darmową wysyłkę. Czy muszę nadawać paczkę przez Allegro generując etykietę i wysłać ją do hurtowni, czy mogę wybrać opcję darmowej dostawy w hurtowni i wpisać nr listu przewozowego na Allegro?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PufikSklep Powinieneś zrealizować zamówienie tą metodą dostawy, którą wybrał klient.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PufikSklep
#3 Debiutant#

Dziękuje za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanie:  Jak wygląda podobna sytuacja ale gdy klient kupi bez Smart tylko sam Allegro Kurier?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PufikSklep Zawsze pownieneś wysyłać zamówienia taką metodą dostawy, którą wskazał i opłacił klient. Chyba że porozumiecie się w sprawie zmiany wyboru.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PufikSklep
#3 Debiutant#

Mam jeszcze jedno pytanie jak mogę nadać paczki które mają długość do 200cm? Bo z tego co czytam maksymalna długość  jednego z boków to 150cm. Są opcje dostawy w ramach smart czy musze mieć własną umowę z kurierem?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PufikSklep W takich przypadkach konieczna jest własna umowa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PufikSklep
#3 Debiutant#

A czy w ramach Allegro Smart Paczkomaty InPost/Kurier24 muszę wykupić abonament w Inpost czy możliwe jest nadawanie paczek przez MenagerPaczek InPost bez abonamentu? Dodam że próbuję swoich sił w dropshippingu i hurtownie z którymi obecnie współpracuje nie wymagają zamawiania podjazdu kuriera. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PufikSklep Możesz nadawać paczki ze strony InPostu, ale jeśli chcesz korzystać z naszego narzędzia Wysyłam z Allegro, konieczne jest podpisanie umowy własnej z tym przewoźnikiem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PufikSklep
#3 Debiutant#

Dziękuje za wcześniejsze odpowiedzi.

Tylko jak nadam paczkę z Menagera Paczek InPost to mogę mieć w oznaczeniu Allegro Paczkomaty InPost Smart i tam dodać nr listu przewozowego uzyskany w menagerze paczek InPost  ? czy muszę  wtedy wybrać opcję wysyłki bez smart - umowa własna z przewoźnikiem i tam dodać odbiór w punkcie Paczkomaty InPost?

oznacz moderatorów
PufikSklep
#3 Debiutant#

OK zarejestrowałam się w Menagerze paczek InPost i  powiązałam konto a Allegro. Czyli teraz jak klient złoży zamówienie z dostawą Allegro InPost Paczkomat/Kurier24 to Menager InPost pobierze zamówienie z Allegro i w nim muszę opłacić przesyłkę - dobrze rozumiem? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Po prostu utwórz etykietą przez WzA lub menedżera paczek bez zamawiania podjazdu i wyślij plik do hurtowni. Jak mają stały podjazd to kurier i tak zabierze. 

oznacz moderatorów