anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zły kod Ean na produkcie

bougieitems
#10 Popularyzator#

Witam. Mam problem z kodem ean. Jest wymagany od 8 lutego. Wpisuje kod z tylu opakowania ale święci się na czerwono. Nie wiem co robić. Pisze do producenta i pisze że kod jest właściwy. Dodam tylko że inne produkty które wystawialem są okej. Świeci się na zielono i są zaakceptowane. Miał może ktoś podobny problem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Może produkt nie jest jeszcze stworzony w bazie allegro? 

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Mam nadzieję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bougieitems Albo ktoś podał z innym produktem.🙁

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

To znaczy że ktoś może mieć ten sam kod EAN i podał go z innym produktem ? 

 

Dostałem taką wiadomość. 

Część Twoich ofert była połączona z niewłaściwym produktem, dlatego odpięliśmy je od produktów.

Dzięki powiązaniu ofert z produktem kupującemu będzie łatwiej dotrzeć do Twojej oferty. Popraw swoje oferty wybierając odpowiedni produkt.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bougieitems czy mogę Cię poprosić o podanie numeru oferty i kodu EAN, którego nie możesz wprowadzić? Skonsultuję Twoją sprawę i wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Suma sum, okazało się po rozmowie z pomocą z allegro, że tu nie chodziło o kod EAN. Zabawna sytuacja 😀 . Chodziło o to że w parametrach produktu miałem zaznaczone przedmiot w kolorze czarnym. A zdjęcia miałem że jest czarna i biała wersja przedłużacza. A więc wywalili moją ofertę nie wyjaśniając dokładnie o co chodzi 😅 . Musze wprowadzić małą zmianę i wszystko będzie w porządku. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i chęć pomocy 😉. Pozdrawiam was serdecznie .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ja miałem też taki problem - może brakuje zera z przodu

lub allegorytm allegro działa źle

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Chodziło jednak o parametry. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów