anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zabetonowało mnie pomiędzy kontem prywatnym a firmowym

kwiatlopianu
#8 Zapaleniec#

Po ponad 18 latach jako prywatne konto zachciało mi się zmienić je na firmowe. 

Z niewiedzy, że, cytuję "konto zwykłe można przekształcić na firmowe jedynie w przypadku, gdy firma stanowi jednoosobową działalność gospodarczą użytkownika konta." weryfikacja konta przebiegła niepomyślnie. W myśl tego cytatu, domyślam się, że w moim przypadku chodzi o niezgodność imienia i nazwiska jakie były na koncie prywatnym a tymi jakie chcę aby były w działalności gospodarczej. 

Nie przypuszczałam, że przed przystąpieniem do zmiany statusu najpierw powinnam zmienić imię i nazwisko koncie prywatnym na takie jakie będzie występowało w jednoosobowej działalności gospodarczej. 

Stało się jak się stało, i teraz moje konto ma status BIZNES NIEZWERYFIKOWANE. Próby były 2, poddaję się. 

Chciałabym móc cofnąć się do prywatnego konta, a firmowe założę sobie jako nowe, osobne. Nie wiem tylko jak to zrobić. Nie mogę ani przejść przez weryfikację konta firmowego ani wrócić do prywatnego.

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mazur_lu
#8 Zapaleniec#

DZIĘKUJĘ szok mam konto priv jestem w szoku dziękuję ! Podziękowania dla supportu z allegro!

oznacz moderatorów

kwiatlopianu
#8 Zapaleniec#

Temat został rozwiązany przez Allegro po cichutku, czyli bez odpowiedzi na moją wiadomość wysłaną z formularza. Ktoś kliknął i konto wróciło do pierwotnego stanu, czyli do PRIV. 

Dziękuję.

oznacz moderatorów