anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane Konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kubixeq99x
#7 Wielbiciel#

Sprawa wyglada skromnie, moje konto zostalo zablokowane po nieuregulowanych środkach, jednakże pieniądze wpłaciłem i myślałem, że to sprawę załatwi... Jednakże doszły kolejne rzeczy i pomówienia o których nie mam pojęcia i nie jestem temu winny. Sprzedaż została mi zablokowana z powodu rzekomych kilku kont, a tłumaczenie pracownikom, że tak nie jest, informowanie, że nie ma się dostępu do kont, które rzekomo zostały podpięte pode mnie nie jest nawet wysłuchiwane. Tydzien walki z allegro i zero ludzkiego zrozumienia, a totalne lekceważenie i olewanie sprawy. Podejście pracowników i chęć pomocy nie istnieje, tak więc pytanie jak temu zadziałać i przemówić im do rozsądku.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kubixeq99x przykro mi, że Twoje konto zostało zablowane. Zapoznałam się z Twoją korespondencją z nami i (tak jak pisali inni pracownicy oraz jak wynika z wiadomości po Twoim odwołaniu od decyzji pracownika) z dostępnych nam danych jednoznacznie wynika że do Twojego konta miała dostęp osoba, bądź osoby, które korzystały też z wielu innych kont w Allegro. Powiązane konta są zawieszone i doszło na nich do poważnych naruszeń Regulaminu, dlatego Twoje konto nie może zostać odblokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kubixeq99x
#7 Wielbiciel#

Dostępu do mojego konta nie mial nikt poza mną, a to, że osoba trzecia LOGOWAŁA się na moim komputerze na swoje konto, to nie ma żadnej spójności z podejrzeniami o używanie przeze mnie x kont o których nie mam pojęcia i nigdy nie widziałem na oczy.  Gdybyście byli świadomi swoich decyzji, to tej blokady by nie było, gdyż nie ma w regulaminie nigdzie zakazu logowania się innych kont na moim adresie ip.

 

Nie ma tam żadnych powiązanych danych, więc prawa do blokady konta nie macie, a wasze domysły są nie na miejscu i sprawa powinna zostać umorzona już po 1 moim zgłoszeniu.

oznacz moderatorów
Pawel210210
#8 Zapaleniec#

i jak udało sie cos? mam taka sama sytacje... i juz nie mam sił, 450 aukcji poszło psu w du** gdyż allegro uznalo ze mam wiecej kont. mam spora rodzine, kazdy mial/ma konta- ja mam pierwsze, po wystwieniu aukcji zostalo zablokowane, nikogo nie interesuje jakosc sprzedazy na poziomie 500/1000 i 50 pozytywnych komentarzy zero neg...

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel210210 widzę, że napisałeś już do nas w tej sprawie. Kwestię blokady kont można wyjaśniać jedynie bezpośrednio z działem bezpieczeństwa. Poczekaj proszę na naszą odpowiedź w korespondencji nr 17652045.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
shogoleo
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam identyczny przypadek. Zablokowano mi konto twierdząc że ktoś inny z niego korzystał. Podano mi loginy i tyle, mam szukać w Polsce kto to mógł być.

Moje konto jest zalogowane tylko na moim laptopie i mojej komórce ale widze że argumenty nie docierają.

Konto mam od prawie 22 LAT !!! nigdy nie było problemów ale teraz jestem oskarżany o jakieś naruszania regulaminów.

Troszkę jest to nie poważne. Nie chcę utracić konta , no chyba że taki jest zamiar aby wszystkich najbardziej lojanlych użytkowników wywalić. 

Naprawdę takie podjeście jest mało profesjonalne

oznacz moderatorów
shogoleo
#7 Wielbiciel#

Własnie udało się mi rozwiązać problem razem z Supportem. Moje argumenty przemówiły 🙂

oznacz moderatorów
dardaw2
#1 Nowicjusz#

@shogoleo 

Hej. Jakie argumenty z Twojej strony rozwiązały sprawę? 

oznacz moderatorów
shogoleo
#7 Wielbiciel#

Witam. Udało się. Podałem kilka faktów związanych z moim kontem. Np że mam je już od ponad 20 lat i nigdy nie było problemów.

Zdaje się to przeważyło

oznacz moderatorów
firmaostanski
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam tak samo. Czy rozwiązał już Pan problem?

oznacz moderatorów
Pawel210210
#8 Zapaleniec#

zaczne od poczatku. starszy brat wystawial aukcje (gsm) - mial bowiem wczesniej kilkanascie kont- zablkowanych. suma sumarum zablokowali mu konto , zmienił branżę, i powierzył mi sprzedaz tych rzeczy( za prowizje dla mnie od sprzedazy)  - wystawialem sobie pomalutku, dobilem do 450 aukcji (50 poz, 0neg, zero nierozwiazanych dyskusji , a otwarte byly ogolem ze dwie, zakonczone do godziny od zalozenia)
allegro zablkowalo mi konto . teraz moje pytanie, czy moglem podac numer do brata w sytuacjach kiedy ja nie wiedzialem nic na temat produktu ( on znal te sprzety) i czy to dlatego zablowalo mi allegro konto ?
wiem ze allegro zablokowalo bratu konta ze wzgledu na platnosci. co mam zrobic, gdyz mam wielka chec porozumienia sie z allegro - to byl w wieku 15 lat dla mnie ogromny zarobek ( okolo 2500 miesiecznie za samo pakowanie i wysylanie sprzetów, obrot okolo 6000)

dodam ze wtedy allegro nie wiele zyska, a raczej straci- prowizje beda rosly stopniowo- dziennie 10-15 aukcji . dodam iz samo konto nie ma jakichkowiek SKAZ- czy podanie numeru do kontaktu to byl powod zablokowania konta? mam wrazenie, ze jak pisze do nich, to odpisuja mi jedynie BOTY i nikt nie jest w stanie mnie wysluchac i zrozumieć, ze chce legalnie sobie sprzedawac

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli powiązali wasze konta i Allegro zablokowało bratu z braku płatności to dopóki On nie rozwiąże spraw z Allegro zapewne i Tobie nie odblokują kont. My tu wam nie pomożemy tylko kontakt z Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 My tu wam nie pomożemy

Pisz za siebie, czyli ja tu wam nie pomogę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Pawel210210 Gdy nie wiadomo o co chodzi, zawsze chodzi o pieniądze. Brat zapłaci zaległości, wtedy być może Allegro odblokuje jego konta i Twoje. Musisz go nakłonić do spłaty długu, inaczej będziesz miał zablokowane konto. Nie ma innej rady.

oznacz moderatorów
firmaostanski
#7 Wielbiciel#

Witam. Mamy podobną sytuacje. Allegro zablokowało konto ze względu na zaległości.

Jak się okazuje zaległość ma zupełnie inna osoba z innego miasta o innym nazwisku, zero powiązań. Co zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firmaostanski napisz proszę do nas tutaj, kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów