anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto?

punk_rock_addict
#7 Wielbiciel#

Około rok temu przestałem sprzedawać na allegro. Nie miałem żadnych nieuregulowanych rachunków. Niedawno chciałem powrócić do sprzedaży. Zweryfikowałem na nowo rachunek bankowy, dane firmy, ustawiłem warunki sprzedaży. Podczas próby wystawienia pierwszego przedmiotu otrzymuję komunikat: "Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Wyjaśnij naruszenie zasad."
Moje konto nigdy nie było zablokowane, i tak jak wspomniałem nie mam żadnych zaległych płatności. Próbowałem pisać do supportu ale bez odpowiedzi. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@punk_rock_addict otrzymałeś od nas odpowiedź na zgłoszenie 41639652 dokładnie 25.04.2024 r. o godz: 18:53, więc sprawdź swoją skrzynkę mailową. Wszystkie informacje w sprawie tej blokady znajdziesz w tej wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

punk_rock_addict
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście, przepraszam, nie zauważyłem. Problem tkwi w tym, że PayU wypowiedział mi umowę w związku z niedostarczeniem dokumentów. Zostało mi zaproponowane założenie nowego konta na te same dane. W tym celu muszę wypowiedzieć umowę dotyczącą obecnego konta i założyć nowe. Co muszę zrobić po wypowiedzeniu dotychczasowego konta żeby móc założyć nowe konto na stare dane? Jak długo trwa ta procedura?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jednak coś lezy komuś na wątrobie!

oznacz moderatorów