anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

MangleWhisper
#8 Zapaleniec#

30.04 udało mi się sprzedać nowego Iphona 15 pro poprzez allegro lokalnie. Dostałam informację o zawieszeniu konta i prośbę o kontakt poprzez formularz w której to prześle wymagane zdjęcia. Oczywiście w formularzu zdjęć umieścić nie mogę. Jak długo będę czekać na informację zwrotną od allegro?  Kupujący czeka na wysyłkę a ja nie wyślę zamówienia bo co zrobię jeśli zdjęcia które zrobiłam nie będą wystarczająco dobre i będę musiała robić je jeszcze raz. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak kupujący opłaci aukcje po podaniu przez ciebie numeru konta i przelew pojawi się na twoim koncie to możesz mu wysłać bez czekania na odzew allegro . Za pobraniem nie radzę takich przedmiotów wysyłać nawet jak nie ma się blokady 

oznacz moderatorów

MangleWhisper
#8 Zapaleniec#

Wszystko fajnie ale pieniądze nie trafiły na moje konto tylko na konto allegro z którego nie mogę ich wypłacić bo mam blokadę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak robią jak boją się że możesz nie posiadać towaru.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to rób te foty raz a porządnie.

masz jednego tego iphone? czy więcej na sprzedaż? elektronika i lego są tu na cenzurowanym. Nie odważyłabym sie tego tu sprzedawać.

oznacz moderatorów

MangleWhisper
#8 Zapaleniec#

Aż jednego 🤷🏼‍:płeć_żeńska: Czytałam kilka postów w których właśnie zdjęcia były odrzucane bez podania konkretnego powodu.  

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie masz wyjścia. Musisz spróbować. 

oznacz moderatorów

MangleWhisper
#8 Zapaleniec#

Formularz kontaktowy nie ma opcji dodania zdjęć.. to jest jakiś słaby żart z ich strony. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale czemu formularz? Wyślij maila w odpowiedzi na zapytanie

oznacz moderatorów

MangleWhisper
#8 Zapaleniec#

IMG_0454.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MangleWhisper Wybierz sposób kontaktu ("wyślij przez e-mail") i dodaj załączniki

ko_alka_0-1714718894853.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów