anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamiast swojego paczkomatu w pobliżu gdzie wysyłam przesyłkę wpisałam adres odbiorcy jak cofnąć tą p

MAMY ROZWIĄZANIE!
SklepIzabela
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem a mianowicie chciałam pierwszy raz wysłać wysyłkę paczkomatem InPost zamiast swojego paczkomatu w pobliżu wpisałam paczkomat odbiorcy jak odwrócić ten problem etykiete można tylko wydrukować. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jeżeli adres odbiorcy jest ok to spróbuj nadać paczkę. Teoretycznie możesz nadać w dowolnym paczkomacie (w moim przypadku to działa). Ewentualnie udać się do PaczkoPunktu i tam oddać paczkę.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SklepIzabela Adres Paczkomatu nadawczego nie będzie miał znaczenia, przesyłkę możesz nadać w dowolnym urządzeniu. Jeśli jednak okaże się, że pojawią się jakieś problemy, skontaktuj się proszę z InPostem. Konsultanci zmienią Paczkomat nadawczy w systemie - infolinia: 722 444 000 (telefony komórkowe) lub 746 600 000 (telefony stacjonarne). 


Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SklepIzabela
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc , nie było najmniejszego problemu o zmianie adresu paczkomatu na infolini . 🙂

oznacz moderatorów
jagathy
#7 Wielbiciel#

@ko_alka W moim przypadku nie da się tego zrobić, bo uruchomiła się usługa "Podaj dalej" i w Inpoście nie mogą zmienić paczkomatu nadawczego. Czy mogę w Allegro Lokalnie wygenerować etykietę jeszcze raz z innym paczkomatem nadawczym?

Napisałam też prośbę przez formularz kontaktowy, ale czekam już ponad dobę i brak odpowiedzi...

 

Czy mam po prostu wygenerować etykietę niezależnie od Allegro (trochę drożej), a opłata za przesyłkę nie będzie pobrana?

oznacz moderatorów