anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaniżone ceny

tamaison
#9 Pomysłodawca#

Witam. Moi drodzy miałem dzisiaj dziwna sytuację ii chciałbym się dowiedzieć czy komuś jest znany podobny problem. Działam na sklepie SKY-SHOP , mam ustawiona integrację z hurtowniami i Allegro. Ustawione narzuty i wszystko jak trzeba a tu pojawia się temat z zaniżoną i to drastycznie ceną na aukcji Allegro. Poniżej wklejam zrzut ekranu jednej z nich. Póki co znalazłem takie trzy od jednego dostawcy. Co ciekawe , że jak zamknąłem te aukcje to zniknęły też ze SKY-Shop pomimo , że dostawa ma je na magazynie. MAGIA . I tak np , komplet patelni miał cenę 34 zł ( sam bym kupił gdybym wiedział :):) ) Clebak Klausberg dwustronny 37 zł zamiast prawie 150 :):)

no i komplet garnków na parze - zrzut poniżej. Co ciekawe ten sam chlebak tylko w innym kolorze ma już właściwą ceną jak zresztą reszta asortymentu tego dostawcy . Czy to nie jest może tak , że podczas przenoszenia przez Allegro produktów do innych kategorii dzieją się różne cuda wianki ?

Miał ktoś podobny problem ?

pozdrawiam PK

tamaison_0-1650537638728.png

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tamaison czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze SKY-SHOP?  Nie mogę odnaleźć tej oferty, więc nie mogę tego sprawdzić z całą pewnością, ale w takich przypadkach najczęściej zmiany są dokonywane przez narzędzie do sprzedaży, czyli w tym przypadku to SKY-SHOP będzie mógł to wyjaśnić.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów