anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie

103151336
#2 Obserwator#

Pojawił się chyba jakiś błąd ponieważ klient kupił przedmiot, którego już nie posiadam. Nie mogę zrobić zwrotu ponieważ jak wchodzę na zamówienia od kupujących nie posiadam już tego ogłoszenia. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@103151336 skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij całą sytuacje i poproś o numer konta do zwrotu pieniędzy.

 

oznacz moderatorów

103151336
#2 Obserwator#

Te pieniądze są w środkach na Allegro jako nieaktywne nie mam dostępny do nich więc nie mogę ich przelać

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@103151336 Cześć 🙂 Widzę, że sprzedaż odbyła się na Allegro Lokalnie. Jeśli produkt z oferty sprzedałaś już na innej platformie lub innym kanałem sprzedaży, to powinnaś zamknąć ogłoszenie na Allegro Lokalnie (na przyszłość: zrobisz to w zakładce Moje aktywne ogłoszenia).

ko_alka_0-1653374163529.png

Na Allegro Lokalnie nie ma opcji systemowego zwrotu pieniędzy. Poproś kupującego o dane do przelewu i zleć zwrot bezpośrednio na jego konto. 

Środki za sprzedaż trafiły do Twojej zakładki Allegro Finanse. Wypłacisz je tutaj po aktywacji konta do wypłat: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system 

W razie jakichkolwiek pytań, daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

103151336
#2 Obserwator#

W jakim czasie wpłata będzie na moim koncie?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@103151336 Musisz zlecić przelew weryfikacyjny (ze swojego konta bankowego, wszystkie dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą się zgadzać). Weryfikacja potrwa do 3 dni roboczych 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów