anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zasady PayU i patowa sytuacja

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

 Sprzedałam przedmiot przez Allegro i niestety klient mimo zamieszczonej informacji nie skorzystał z opcji za pobraniem i zapłacił przez PayU. Mam na koncie PayU należną kwotę ale nie mam i na razie ni będę miała konta bankowego, korzystam z konta mojej matki. 

Allegro oczywiście odrzuciło autoryzację tego konta mimo że jedyna różnica to imię, reszta jest zgodna. Kupujący przedmiot dostał a ja zapłaty nie. Jest jakaś chora opcja przesłania przekazem raz w miesiącu ale z góry opis straszy problemami. Co ja mam zrobić z tym chorym serwisem, kwota nie jest wysoka 720zł ale mam wystawione inne przedmioty na ponad 10k zł czy jest możliwość zablokowania płatności PayU dla kupującego?

Ciekawe jest to że zapłatę z tego konta Allegro chętnie przyjmuje i nie robi problemów, również karta została powiązana ok, ale jak trzeba zwrócić to co pobrali to jest problem.

Aneta

Fajny sposób na nieoprocentowany kredyt jak czytam ludzie mają większe problemy. 

 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Teraz sytuacja się zmieniła, trudno założyłam konto i po weryfikacji mam info "PayU aktywne" a dalej w historii saldo 720zł i "wypłaty nie aktywne" mimo że mam ustawione wypłaty na automatyczne i codziennie, o co w tym wszystkim chodzi ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Może przelewy24 masz nieaktywne i tam są pieniądze. Jeśli tak, to aktywuj przelewy24.

oznacz moderatorów

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Nie w Przelewy24 mam saldo 0zł a PayU 720zł

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@autoelektronikas Po pomyślnej weryfikacji przelewy są dodatkowo blokowane na 24 godziny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Rozumiem dziękuję za informację to wszystko wyjaśnia.

Nigdy więcej żadnej sprzedaży na Allegro to chory serwis szukający sponsoringu wśród sprzedających i jeszcze pobierający za to pieniądze, wszystkie problemy mają tylko jeden cel, zatrzymać środki jak najdłużej na kontach firmy, może 720zł to niewielka kwota sumując globalnie to daje olbrzymie środki.

Wcale się nie dziwię że zainteresowanie serwisem Allegro spada. 

oznacz moderatorów