anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zastanawiam się czy poprawinnie zweryfikowałam konto bankowe

Client:45969253
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dokonałam ostatnio pierwszej sprzedaży na allegro, nie miałam podłączonego konta do wypłat, zrobiłam przelew weryfikujący na koncie mojego banku przez blik i dostałam zwrot - jednak konto nie jest aktywne i nie mogę wypłacić pieniędzy, czy zrobiłam wszystko ok i wystarczy poczekać? Zależy mi na wypłaceniu tych pieniędzy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Weryfikacja trwa zwykle 3-5 dni. Sprawdź czy wszystkie dane te w allegro i te w banku się zgadzają. Jeśli dane się zgadzają i upłynęło już kilka dni to poproś moderacje o pomoc. Mają w tym praktykę xD. Po weryfikacji będzie jeszcze doba nieaktywnego przycisku wypłat ze względu bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

Client:45969253
#7 Wielbiciel#

a jak poprosić moderacje o pomoc? Dziękuję Ci za super szybką odpowiedź! 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45969253 moderacja się zgłasza 🙂 kiedy dokładnie zrobiłaś przelew weryfikacyjny? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45969253
#7 Wielbiciel#

W niedzielę, blikiem, już jest zaakceptowne - dziękuję wszystkim za pomoc!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:45969253  Generalnie w przelewie weryfikacyjnym chodzi o weryfikację danych, przelew złotówki jest tylko pretekstem.

Nie jestem specjalistą ale w przypadku blika dane "darczyńcy" są ograniczone,  więc mam prawo podejrzewać że weryfikacja może być utrudniona albo całkowicie odrzucona.

Przelew weryfikacyjny powinien być wykonany przelewem a nie wynalazkami lub przez posłańca.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie wiem jakie są dane. Ale wiem, że kilka ostatnich weryfikacji nim robiłam i nie było problemu. 

oznacz moderatorów