anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawiesiliśmy Twoje konto, automatycznie usunęliśmy wszystkie wystawione przedmioty

Paulina_Klas
#8 Zapaleniec#

Witam czy to normalne że w przeciągu 24 godzin allegro drugi raz zawiesza mi konto 

Powodem naszego działania jest konieczność przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji. W trosce o bezpieczeństwo transakcji i Twojego konta prosimy Cię o przesłanie:

- kolorowych zdjęć (nie skanów) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,

- zdjęcia dokumentu tożsamości umieszczonego obok Twojej twarzy (selfie).

 

 

Wczoraj im wysłałam przedmiot bokiem dowód odblokowali rano dziś , o 9 wystawiłem przedmioty na sprzedaż a o 12:07  znowu zawiesili i chcą zdjęcia selfie z dowodem  , no ile razy można potwierdzać w kółko że ja to ja  

specjalnie wyłudzają dane wrażliwe czy na jakiej zasadzie ciągle blokują ? 

nie mają zaznaczone że potwierdzałam wczoraj że dzisiaj znowu to samo ? 

ile wkółko razy można to wałkować  i kto mi zwróci po 2.90 zł za aukcje wyróżnienie  x2 wszystkie aukcje bo rozumiem że mogą sobie tak budżet budować bez wyróżniania 

 

był ktoś w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

"może byc ten sam router czy net" 

Nie no bez przesady, już dawno zabrakło adresów IP i sporo użytkowników nie ma "zewnętrznego adresu" - na tej podstawie połowę użytkowników by zablokowali. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Paulina_Klas  złóż skargę do UODO. Sprawdzą całą procedurę i Ci odpiszą. Wszystko będzie jasne. Skargę można również wysłać elektronicznie. Myślę, że warto poświęcić chwilkę i to zrobić.

Wszystkiego dobrego.

https://uodo.gov.pl/pl/83/155

oznacz moderatorów