anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

Client:47085431
#7 Wielbiciel#

Posiadam konto Allegro od 5 lat od 2 tygodni zacząłem zarabiać w dropshippingu po 2 dniu wpadło kilka zamówień i wszystko do tej pory było realizowane na bieżąco zamówienie i realizacja w ostatni wekkend jak posiedziałem przy aukcjach 20h i wystawiłem sporo przedmiotów wieczorem otrzymałem zawieszenie konta przy czym wpadły mi nagle spore zakupy przez klientów nie mogłem nic zrobić nie posiadam środków na to aby płacić z własnej kieszenie za wszystkie produkty wiec wypłacam pieniądze z Allegro i zamawiam je na adres klienta po 4 dniu sporu mailowym z Allegro gdzie chcieli kolorowy skan dowodu zdjęcie akcji i dowodu obok i kartki z moim loginem oraz data dodatkowo wysłałem wszystkie faktury za zlecenia które zostały zrealizowane wysłałem zdjęcia ze posiadam konta w hurtowniach skąd zamawiam towar, dziś otrzymałem informacje ze środki które posiadam na Allegro zostaną odblokowane lecz konto nadal będzie zawieszone i decyzja jest bez odwołania. Pytanie moje brzmi co ja mam teraz zrobić chciałem zacząć jako sprzedawca nawet mi to wychodziło nic nie robiłem zle zamówienia przychodziły do klientów a teraz mam brak takiej możliwości pomocy 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pecela
#16 Inspirator#

Możesz się pożegnać z planami sprzedaży na Allegro. Nic z tym nie zrobisz.

oznacz moderatorów

Client:47085431
#7 Wielbiciel#

Już to zrobiłem zacząłem prowadzić sklep na innej platformie oraz własny na swojej witrynie a z tego już raczej nie skorzystam w zdanym celu mam dość 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro trudno przekonać, jak napisali ze nie odblokują to nie ma rady żeby Ci pomóc.

oznacz moderatorów