anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zbiorcza zmiana cen wystawianych ofert

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem oferty i chciałem dokonać zmiany cen kilku ofert jednocześnie, po ich zaznaczeniu wyskoczył zielony pasek na dole i możliwość edycji wielu parametrów. Kiedy najechałem na ceny dokonałem zmian i po odświeżeniu strony zmiany były widoczne, ale po kikunastu minutach, kiedy znów otworzyłem moje oferty wszystko wróciło do pierwotnej wersji.

Powiedzcie co robię nie tak i jak mogę na stałe (dłużej niż na 10 minut) zmieniać ceny, ewentualnie gdzie to się robi. Z góry dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT Cześć. Możesz na stałe grupowo zmienić ceny ofert w zakładce Moje oferty. Cenę "kup teraz" w trwającej ofercie możesz zwiększyć maksymalnie o 50 złotych (jeśli cena produktu wynosi mniej niż 50 złotych) lub o 100% wartości (jeśli cena produktu wynosi więcej niż 50 złotych). 

Wyczyść proszę pliki Cookies i jeśli ceny po zmianie znowu wrócą do pierwotnej wersji, to prześlij mi proszę przykładowe numery tych ofert, w których taka sytuacja ma miejsce. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

To przykładowe ofert, których nie mogę zmienić cen, próbowałem ale nic się nie zmienia. Wyczyciłem ciasteczka, to przykładowe oferty, próbowałem po wiele razy i bez skutku cen się nie zmieniają

11594497001 11592729896 11539921036 

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT Dziękuję za przykładowe numery ofert. Zgłoszę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT Mogę Cię prosić o zrzuty ekranu Twojego widoku na zakładkę "Moje oferty"?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

a ja nie mogę zmienić czasu wysyłki tak ,żeby przedwidywany termin dostawy był ,, przed świętami ,,😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria 🎄Rozumiem, że jesteś niezadowolony z tej sytuacji, ale akurat w tej sprawie nie mogę Ci pomóc

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 może moja propozycja na przyszłość zadowoliłaby niepokornych takich jak ja .

W zakłądce ,, moje oferty ,, do listy  grupowej zmiany czasu wysyłki można by dodac jeszcze jedną pozycję o nazwie ,, dostawa przed ....... ,,

Sprzedający na swoją odpowiedzialność wybierałby tą opcję , a allegro i Wy moderatorzy mięlibyście spokój .

oznacz moderatorów