anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana oceny produktu - przez sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Witam

Dostaliśmy ocenę produktu na 1 punkt gdzie kupujący zaznaczył że ocena ta jest przez uszczelkę której nie było. Uszczelki nie ma w tym produkcie. W opisie przedmiotu jest wymieniony cały zestaw gdzie nie ma wymienionej uszczelki że jest w zestawie znajduje się również film z instrukcją montażu gdzie nie ma uszczelki. Kupujący chciał zmienić ocenę ponieważ za szybko ją wystawił. Ale zmiana oceny produktu dla niego jako kupującego jest czasochłonna według niego. Bo nie może jej po prostu edytować tylko musi napisać wiadomość. Czy my jako sprzedawca możemy gdzieś zgłosić taką ocenę która obniża naszą sprzedaż, a wystawiona została nie do końca słusznie. Bo o uszczelce nigdzie w aukcji nie ma mowy. Jest wymienione co zawiera cały produkt. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Makopolska Jeśli chodzi o ocenę produktu, to podaj mi proszę numer oferty i informację, o którą ocenę chodzi — mogę ją dla Was usunąć.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Chodzi o ofertę:

13142853106 oraz 12292610456 chodzi o ocenę :

Brak w zestawie wszechstronna szczotka uszczelniająca ,Szczeliny miedzy oknem a moskitiera montaż bez sensu i tak owad ma wejście

Tak jak pisałam w ofercie nie ma informacjo o uszczelce. W dyskusji z kupującym przekazałam jak można zmienić ocenę ale telefonicznie stwierdził że proces jest dla niego czasochłonny. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Makopolska Oceny ukryte. Kupujący otrzyma mejla z linkiem do ich edycji

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Makopolska
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za pomoc. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ocen produktów się usuwa, nie może tego z pewnością zrobić kupujący!

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Nie krzycz tak, jeny

oznacz moderatorów
marekmarrakech
#7 Wielbiciel#

Kłaniam się. Piszę z pytaniem czy jest możliwość usunięcia mojej opinii na temat szczoteczki do igieł gramofonowych 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marekmarrakech Jasne, mogę to dla Ciebie zrobić. Podaj proszę numer zamówienia lub numer oferty, której dotyczy opinia. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów