anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana prowizji bez poinformowania mnie!

F-TECH22
#7 Wielbiciel#

Witam, jakoś 4/5 dni temu, usunąłem wyróżnienie ze swojej aukcji dot. stojaka do drewna za 650zł, przedtem pobierano mi 60zł prowizji za wyróżnienie, po usunięcia wyróżnienia koszt prowizji w podsumowaniu edycji aukcji wynosił 0zł. 1 zł opłata transakcyjna. Dziś wpadło mi zamówienie, klient kliknął kup teraz i ku mojemu zdziwieniu prowizja od sprzedaży 140zł 🙂 Czy ktoś raczy mi wytłumaczyć to dziadostwo? Kto mi teraz zwróci te 140 zł :)?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

F-TECH22
#7 Wielbiciel#

Jakim cudem z prowizji wynoszącej 0% zrobiło się nagle 20.3 procenta bez jakiegokolwiek poinformowania mnie o tym?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@F-TECH22 Przez 3 miesiące miałeś pakiet powitalny, gdzie w promocji było 0% prowizji od sprzedaży. Pakiet się skończył, więc naliczono Ci standardowe prowizje i opłaty. Co Ty myślałeś że tak ciągle będziesz handlował w serwisie za darmo? Trzeba było przeczytać warunki promocji. I nikt Ci niczego nie zwróci.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@F-TECH22 pewnie było w kategorii pozostałe, tam jest ponad 20 %, po drugie jak pisze @drekenzes miałeś pakiet powitalny 🙂 

Witajmy w realnym świecie na allegro strzyżenia sprzedawców 😄 nie zapomnij o dopłatach smart w tej kwocie to jakieś 7 - 8 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zwrócą jak zostało naliczone prawidłowo: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów