anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem negatywnie oceniony przez kupującego. Czy jest jakaś życzliwa osoba, która pomoże mi skonta

youjiashanmao
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił butelki termosowe w naszym sklepie. Ponieważ producent powiedział mi, że ta partia towarów ma małe wady w sklepie i nie odważyła się wysłać ich do woli, powiedziałem kupującemu zgodnie z koncepcją uczciwości, że w tym produkcie były pewne wady w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Po zwrocie kupujący może nie być niezadowolony z doświadczenia i dał mi Płatne za zapłatę.Jeśli możesz się ze mną skontaktować poprzez ograniczone informacje.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt, jeżeli ocenia nie lamie regulaminu i nie obraża, nie masz szans na usunięcie.

oznacz moderatorów

youjiashanmao
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

" Ponieważ producent powiedział mi, że ta partia towarów ma małe wady w sklepie i nie odważyła się wysłać ich do woli, powiedziałem kupującemu zgodnie z koncepcją uczciwości, że w tym produkcie były pewne wady w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Po zwrocie kupujący może nie być niezadowolony z doświadczenia i dał mi Płatne za zapłatę.Jeśli możesz się ze mną skontaktować poprzez ograniczone informacje.

Ni cholery nie rozumiem 🙄

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@youjiashanmao Wygląda to tak:

Na aukcji masz oferować produkt sprawny, zgodny z opisem, pełnowartościowy, bez wad. Gdybyś wysłał kupującemu towar wadliwy, niezgodny z ofertą - to by reklamował. Wtedy dostałbyś negatyw+dodatkowe koszta.

U nas nie ma "koncepcji uczciwości", bo reguluje to prawo i przepisy, więc nikt tu łaski koncepcjami nie robi.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@youjiashanmao tak jest jak się wysyła śmieci do Polski, bez atestów do kontaktu z żywnością, bez certyfikatów, badań dopuszczających produkty na rynek EU, odpady produkcyjne, bez Vat, opłat recyklingowych itp. Lubię konkurencje bo ta motywuje do działań itp. ale nie taką 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca z Chin. Wystawiając aukcje sugeruję skorzystanie z usług osoby nazywanej powszechnie "tłumaczem". Z usług człowieka, a nie z automatu. Jak czytam opisy aukcji wystawianych przez chińczyków, to czasem normalnie "boki" ze śmiechu zrywam. 

Na al*piip*s są często lepsze opisy chińskich towarów niż na Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów