anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem wpłatę kupującemu (towar niedostępny) on straszy prawnikiem i zastrasza że mam mu to sprze

Paciorek112
#7 Wielbiciel#

Zwróciłem wpłatę kupującemu (towar niedostępny uszkodzony podczas przechowywania i wyrzuciłem go)on straszy prawnikiem,skarbowy, zastrasza że mam mu to dostarczyć bo on kupił 

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

fhdimtronic
#9 Pomysłodawca#

Podstawowym błędem w mojej opinii jest ciągłe dzielenie się. Na kupujących i sprzedających. Na dobrych i złych, na tych co racje mają i tych których racji pozbawiamy. Trzeba zrozumieć podstawową rzecz. Wszyscy w pierwszej kolejności jesteśmy ludźmi, jak trafisz na FAJE, to trafisz, niezależnie od tego czy kupujesz, czy sprzedajesz. Jeśli ktoś jest genetycznie ułomny, nie ma znaczenia po której stronie barykady stoi. Apeluje do wszystkich, po prostu bądźmy ludźmi, szanujmy siebie nawzajem. Miejmy świadomość, że po drugiej stronie jest również człowiek. Schowajmy ego do kieszeni i nie eskalujmy, nie stwarzajmy problemów sobie ani innym, których w gruncie rzeczy nie ma. Teraz kończę to kazanie, mam w planach kupowanie.... sprzedawanie, nie ważne. żyje i daję żyć, a od życia czerpię garściami, niezależnie od sytuacji, ani ludzi, które mnie spotykają.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jest na to prosty sposób, głupota botów allegro

i tzw dyskusja

 

tak pokieruj swoimi wypowiedziami

by Kupujący założył dyskusję:

- poczekaj ponad 24h z odpowiedzią

- allegrowe boty wyślą Ci ostrzeżenie i wezwanie

byś przedstawił dowód zakupu lub natychmiast zwrócił środki

- zwróć środki bo allegro kazało i a Kupujący nie interweniował

w dyskusji - więc akceptował wymagania serwisu

- allegro będzie zachęcać Kupującego botami, by zamknął dyskusję

i tyle

jak kupujący będzie dalej oponował - napisz, że serwis od Ciebie tego

wymagał - a ty nie możesz się sprzeciwiać bo to grozi blokadą konta

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a przypadkiem nie poleci jakość obsługi za każde takie spóźnienie?

oznacz moderatorów