anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot dla klienta

narcyz20_1988
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Witam jeżeli nie mam środków na Allegro żeby zwrócić dla klienta i proszę go o nr konta do zwrotu. Klient twierdzi, że chce go oszukać i że kombinuje. Nie spotkał się jeszcze z sytuacja, gdzie ktoś chce od niego nr konta. Proszę o informację. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#20 Guru#

@narcyz20_1988  Weź mu powiedz że otworzył dyskusję. Napisz tam ze nie masz środków na AF. Niech typ poprosi o pomoc Allegro. Ci mu napiszą że ma podać numer konta i z bani.

oznacz moderatorów

narcyz20_1988
#7 Wielbiciel#

Otworzył dyskusje. Teraz piszę że zwrot mam zrobić w Euro. Masakra co za ludzie. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@narcyz20_1988  Ale dyskusja w takich sytuacjach to zbawienie dla sprzedających bo Allegro ma wszystko na tablicy. Zakup w zł to zwrot w zł i over.

oznacz moderatorów

narcyz20_1988
#7 Wielbiciel#

Gościu jest chyba nie ogarnięty bo nie poprosił o pomoc Allegro a ja też nie mam tej opcji jako sprzedawca 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@narcyz20_1988  Sprzedawca nie ma takiej opcji. Napisz mu aby sam poprosił o pomoc Allegro. Ma taką możliwość 24 godziny po rozpoczęciu dyskusji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@narcyz20_1988 Napisz mu, że walutą obowiązującą w Polsce jest złotówka. Chcieć mu wolno nawet w jenach, i na chceniu sie kończy. A jak ci poda nr. konta to sprawdź najpierw czy to konto w Polsce, bo przelewy zagraniczne są drogie. Allegro powinno Cię poprzeć w tej dyskusji. Nie pamiętam, ale Ty chyba też możesz poprosić o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów