anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot dla kupujacych

Sproxs-S1
#7 Wielbiciel#

Witam , mam takie pytanie wystawiłem przedmiot na sprzedaż ustawiłem datę wysyłki w aukcji w opisie allegro zablokowało mi konto po sprzedaży 18 sztuk . Skontaktowałem się z kupującymi czy dobrze przeczytali opis że wysyłki będzie od pewnej daty i niektórzy zrezygnowali bo myśleli że będzie wcześniej , tym osoba co nie chcieli to oddałem pieniądze a reszcie wysłałem . Moje pytanie czy allegro coś takiego zgłasza na policję że zrobiłem zwrot i nie wysłałem zamówienia .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sproxs-S1 Widzę, że Twoje konto jest zablokowane. Najlepiej wyjaśnij sprawę dotyczącą szczegółów podjętych działań w korespondencji mailowej. Konsultanci wszystko Ci wyjaśnią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sproxs-S1
#7 Wielbiciel#

Ja mam takie pytanie czy jeśli kupujący zrezygnował a ja zrobiłem zwrot od razu i po rozmowie z kupującym jest wszystko ok to czy mam się czymś martwić o to mi chodzi a konto to wiem że mam zablokowane bo będzie odblokowane jak paczki które wysłałem dojdą .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Paczki dojdą ale komentarze negatywne klientów mogą zaszkodzić. Potrzebne są pozytywne oceny klientów.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Sproxs-S1  Na policję ?  Daj spokój,  policja nie ma się czym zajmować tylko sprawdzaniem czy ktoś wywiązał się z umowy w terminie czy nie.  Musieliby wszystkich przedsiębiorców sprawdzać bo każdemu się zdarzają jakieś spóźnienia, potknięcia.

Natomiast gdyby było ewidentne oszustwo, zagarnięcie kasy i  ewidentna odmowa sprzedaży  i zwrotu pieniędzy,  to niewykluczone że zgłosili by, albo zgłosiliby klienci albo Allegro, ale skoro zwróciłeś pieniądze to problem nie istnieje.

Natomiast odblokowanie konta musisz z Allegro  wyprostować.

oznacz moderatorów

Sproxs-S1
#7 Wielbiciel#

Tak ja zwróciłem pieniądze i z klientami wyprostowalem tematy a pieniędzy to nawet z konta allegro nie ruszyłem 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sproxs-S1 I nikt na forum Ci nie pomoże, szczególnie moderacja- mają zabronione. Tylko dział bezpieki: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów