anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot - dostępne środki PAYU / przelewy 24

MAMY ROZWIĄZANIE!
janeana
#11 Animator#

Witam,

Chciałabym się dowiedzieć, jak mam postąpić w sytuacji, kiedy na chwilę obecną posiadam środki dostępne w Przelewy 24, a nie mam środków w PAYU a muszę dokonać zwrotu środków klientowi, który płacił PAYU.

Czy mogę zapłacić z puli Przelewy 24? , czy w tej sytuacji muszę dokonać przelewu na podany przez klienta numer rachunku bankowego logując się do swojego banku?

Zleciłam zwrot środków, ale czeka na weryfikację..

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie masz środków na AF to albo czekasz, jak się w najbliższym czasie spodziewasz, abo prosisz o nr konta kupującego i z własnego konta oddajesz.

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli teraz dokonam przelewu z własnego konta na konto kupującego, a za niedługi czas wpłyną mi środki na PAYU, to czy nie zostanie oddana podwójnie kwota kupującemu?

Chciałabym anulować zwrot przez PAYU, jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@janeana Nie anulujesz zwrotu, on się anuluje automatycznie po 24 godzinach. Masz to napisane w poście niżej. 

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

OK, rozumiem. W takim razie czekam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@janeana Jeśli nie masz środków w PayU, nie możesz oddać pieniędzy. Nie możesz też oddać z puli Przelewy24. Możesz oddać kupującemu wpłatę zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy, to nie jest zabronione. 

Jeśli już zleciłaś zwrot środków to odczekaj 24 godziny, bo jeśli weryfikacja się powiedzie i będą tam pieniądze, zwrot zostanie zlecony. Po 24 godzinach takie zlecenie zwrotu się anuluje automatycznie. 

oznacz moderatorów
janeana
#11 Animator#

Bardzo dziękuję za pomoc. Nie ma możliwości anulowania tego zwrotu? Chciałabym, aby klient jak najszybciej dostał pieniądze.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, sama nie anulujesz. 

oznacz moderatorów