anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy z allegro lokalnie

JR777
#7 Wielbiciel#

Chciałbym zwrócić pieniądze kupującemu z allegro lokalnie, ale nie wiem do końca jak. Niby mam środki na koncie ale cały czas widnieje informacja, że brakuje mi środków na zwrot ? Nadmieniam, że saldo w rozliczeniach mam na plusie, chyba, że nie ma to związku z środkami finansowymi, które mogę przeznaczyć na zwrot. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

JR777
#7 Wielbiciel#

Tylko, że ja nie mam żadnych środków na allegro finanse. Mam dodatnie saldo na rozliczeniach z allegro ale wiedzę, że z tych środków nie można zrobić zwrotu. Czy można w ogóle uzupełnić jakoś środki na allegro finanse ? Z kupującym nie mam kontaktu, tak to bym mu zwrócił na konto bezpośrednio. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JR777 Cześć. 🙂 Saldo Allegro Finanse na koncie, z którego teraz piszesz, jest zerowe. Nie masz na nim żadnych środków. 

Saldo sprawdzisz w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JR777
#7 Wielbiciel#

Tylko jak wcześniej wspomniałem czy jest możliwość uzupełnienia tych środków ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JR777 Na Allegro Lokalnie obecnie nie ma takiej możliwości. W takim przypadku skontaktuj się z kupującym i poproś o numer konta do zwrotu pieniędzy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JR777
#7 Wielbiciel#

Niestety brak odpowiedzi ze strony kupującego. Będę więc czekał jak się w ogóle odezwie. 

oznacz moderatorów

subsonic
#7 Wielbiciel#

Być może padłeś ofiarą takiego samego procederu, jak ja....Kupujący robi wszystko, żeby nie dało się zrealizować jego oczekiwań i straszy sądem...

oznacz moderatorów

subsonic
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, pomyliłem posty. Ten powyższy miał być tutaj....

I to jest właśnie fatalne. Mój przykład ? Kupujący odebrał paczkę kurierem, potem po całych perypetiach związanych z korespondencją o pozornym uszkodzeniu owego przedmiotu w dyskusji na Allegro lokalnie napisał, że oczekuje zwrotu kosztów naprawy, ale..poprzez Allegro lokalnie i zamknął dyskusję. Szkopuł w tym, że jak się dowiedziałem dzwoniąc do allegro - nie ma takiej możliwości dla prywatnego sprzedawcy na allegro lokalnie. Wysyłane maile na adres mailowy z prośbą, aby w takim razie podał mi numer konta bankowego pozostają bez odpowiedzi. I może mi szanowne Allegro podpowiedzieć, co ja teraz mam zrobić ? Bo napisał w ostatnim poście w dyskusji, że jak nie przeleję mu tych pieniędzy do końca przyszłego tygodnia, to idzie do sądu. Pozostaje mi podziękować Wam, za brak odpowiedniej funkcjonalności serwisu Allegro lokalnie ? 

subsonic_0-1671249476089.png

 

 

oznacz moderatorów

subsonic
#7 Wielbiciel#

I to jest właśnie fatalne. Mój przykład ? Kupujący odebrał paczkę kurierem, potem po całych perypetiach związanych z korespondencją o pozornym uszkodzeniu owego przedmiotu w dyskusji na Allegro lokalnie napisał, że oczekuje zwrotu kosztów naprawy, ale..poprzez Allegro lokalnie i zamknął dyskusję. Szkopuł w tym, że jak się dowiedziałem dzwoniąc do allegro - nie ma takiej możliwości dla prywatnego sprzedawcy na allegro lokalnie. Wysyłane maile na adres mailowy z prośbą, aby w takim razie podał mi numer konta bankowego pozostają bez odpowiedzi. I może mi szanowne Allegro podpowiedzieć, co ja teraz mam zrobić ? Bo napisał w ostatnim poście w dyskusji, że jak nie przeleję mu tych pieniędzy do końca przyszłego tygodnia, to idzie do sądu. Pozostaje mi podziękować Wam, za brak odpowiedniej funkcjonalności serwisu Allegro lokalnie ? 😞

oznacz moderatorów

JR777
#7 Wielbiciel#

Na szczęście nie straszy mnie sądem ale wolę dmuchać na zimne żeby coś mu się później nie przypomniało. W razie czego dałem mu informację aby podał nr konta. 

oznacz moderatorów