anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy za zareklamowany towar

mirko75
#9 Pomysłodawca#

witam mam pytanie Pani zakupiła dres ode mnie dnia 19 stycznia, 21 stycznia zgłosiła zwrot towaru. Wczoraj 25 stycznia odebrałem  zwrot jako ze nie posiadałem srodków na koncie allegro wiec dokonałem przelewu na podane konto allegro play. Pytanie mam bo nie dostałem zadnego potwierdzenia ze cokolwiek wplaciłem ani maila w statusie tez widnieje ze mam dokonac wpłaty. Wiec troche sie nie pokoje ze coś zle zrobiłem nie wiem czy mozna to jakos sprawdzic  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@mirko75 Jeżeli zwróciłeś wpłatę na podane konto Allegro Pay, to nie masz się czym przejmować. Masz dowód wpłaty. Ten zwrot zostanie kupującemu odpowiednio przekazany i zasili jego limit na kolejne zakupy ratalne w Allegro Pay. 

oznacz moderatorów

mirko75
#9 Pomysłodawca#

jeszcze mam pytanie jak wygląda zwrot prowizji za anulowana transakcje od allegro nie wiem jak to dokładnie sie nazywa zostanie z automatu zwrocona czy mam jakies wnioski skladac 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirko75 w takij sytuacji, aby otrzymać rabat transakcyjny (zwrot prowizji) wejdź prosze tutaj i wybierz zamówienie, za które zwróciłeś wpłatę. Przy wybranej ofercie kliknij menu [Akcje], a następnie wybierz [Zwrot prowizji], zaznacz produkty, które kupujący zwrócił z danego zamówienia,  a następnie kliknij proszę [Złóż wniosek]. 
Po złożeniu, wniosek zobaczysz tutaj.
Jeśli nasze dane nie będą wystarczające do rozpatrzenia wniosku, w określonych sytuacjach, wyślemy do kupującego e-mail dotyczący niezrealizowanego zakupu. W e-mailu poprosimy o podanie przyczyny.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mirko75
#9 Pomysłodawca#

dziekuje zrobiłem tak jak Pani napisała i teraz bede czekał co dalej

oznacz moderatorów