anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot używanego towaru po miesiącu

FHU_ALPAK
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem z panią z Czech 🙂 kupiła perfumy i po miesiącu pisze mi, ze w oryginalnym opakowaniu jest woda i perfumy nie pachną 🙂 ale mniejsza z tym bo to absurd totalny, kazałam odesłać na swoj koszt bo dlaczego ja za jej fanaberie mam dodatkowo płacić, w każdym razie oznaczyła dyskusje jako nierozwiązana i teraz moje pytanie, kto w końcu będzie musiał pokryć koszt zwrotu ? Termin darmowego zwrotu minął już dawno a mojej winy tu żadnej nie ma, bo wiem co sprzedaje i w jakich ilościach 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@FHU_ALPAK zużyła wlała wodę i reklamacja 😄 

Jakiego zwrotu, napisz w dyskusji że reklamację odrzucasz i zakończ sprawę, to nie jest zwrot !!! jak pomieszasz zwrot z reklamacją a kupująca odeśle Ci towar to allegro w dyskusji weźmie to za reklamację uznaną i zmusi do oddania kosztów wysyłki - perfum- kosztu odesłania 😞

Możesz też poprosić o odesłanie w celu rozpatrzenia reklamacji ale napisz to wyraźnie w dyskusji, jak przyjdą, po zbadaniu podejmij decyzję odmowną lub uznania reklamacji 🙂 jak uznasz koszt odesłania musisz oddać.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@FHU_ALPAK Co kupujący pisze w dyskusji, zwrot reklamacja a tak wygląda a Ty masz 14dni na rozpatrzenie i jak uznasz że kupujący m odesłać to napisz to w dyskusji a jak nie to rozpatrz na odległość.

oznacz moderatorów