anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na własnym koszt a Smart.

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Wszędzie trąbią że zwrot przy smarcie za darmo. I tak w większości wypadkach jest jak zamawiałam do paczkomatu. Tutaj zamówiłam kuriera i zwrot już na mój koszt.

Dlaczego ?

 

Przedmiot https://allegro.pl/oferta/slizg-reflektora-lampy-prawy-vw-golf-vi-6-5k0-10712239004?snapshot=MjAyMi0...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Napisane że zwrot jest za darmo z Smartem.

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Nie jest. W tabeli zwroty jest po prawej stronie zwrot na własny koszt. To po lewej to jest wysyłka jaką wcześnie się wybrało.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Animalsowa jest napisane ,, za darmoa z pakietem smart ,, widać zakup nie był ze smartem .

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Gdzie niby jest za darmo. Jak wy czytacie tę tabelę.. jak jest za darmo to tak jest napisane po prawej stronie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyżby  pobranie ?? nie widzę innej możliwości .

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Nie pobranie. Zapłaciłam z góry z PayU.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Animalsowa Przy zakupach z metodą dostawy Allegro Kurier DPD, z aktywną usługą Allegro Smart!, powinnaś mieć możliwość darmowego zwrotu pocztą lub w punkcie DPD Pickup. Czy podczas zlecania zwrotu widzisz tę opcję?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Animalsowa Jeżeli to była darmowa dostawa Smart, Allegro swoim regulaminem gwarantuje Ci bezpłatny zwrot. Napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e&subjectId=2ce68f3d-a... i domagaj się od Allegro wywiązania z umowy. Uważaj jednak, bo był tu taki wątek - Allegro może Ci napisać, że to zwrot w ramach reklamacji, a wtedy nie ma darmowego zwrotu Smart, tylko po opłaceniu przesyłki zwrotnej sprzedający musi oddać Ci ten koszt. To nieprawda, bo w regulaminie Smart nie napisano, jakiego rodzaju to ma być darmowy zwrot. Zwrot to zwrot. 

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Po wejściu w zwróć produkt pojawiła się opcja darmowego zwrotu w punkcie DPD. Etykiety wydrukowane, powinno się udać.

Dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów