anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro smart

Jasinska_Beata
#7 Wielbiciel#

Witam, nie oplaciłam smarta na kolejny rok, a nadal przy zakupach mam aktywnego, czy to znaczy że nadal mogę korzystać z tej usługi ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Jasinska_Beata tak , w okresie wypowiedzenia / 14 dni /  możesz korzystać .

oznacz moderatorów

Jasinska_Beata
#7 Wielbiciel#

Jeśli chcę przedlużyć smarta na kokejny rok, to kiedy ostateczny termin mija zapłaty za smarta? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jasinska_Beata najlepiej odczekaj 14 dni i jeden dzień i wtedy wykup bo inaczej zaliczy Ci okres wypowiedzenia do nowo wykupionego 🙂 Czyli jak kończy Ci się 1 czerwca to kup po 15 czerwca bo jak zakupisz w okresie 1 - 14 czerwca to będzie ważny od 1 czerwca a tak będziesz mieć dwa tygodnie do przodu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jasinska_Beata
#7 Wielbiciel#

Ok, jeśli skończyło mi się 6 czerwca , to najlepiej opłacić 21 czerwca . Tak żebym miała te 2 tygodnie do przodu. ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak. Smart i tak jest aktywny w czasie wpowiedzenia-14dni.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Normalnie jak zobaczysz że nie masz to sobie możesz od razu przy zakupie opłacić, tam jest taki ptaszek do kupna smarta...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Jasinska_Beata dobrze myślisz 🙂

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

14 dni po zakończeniu smarta cały czas można kupować w tzw. terminie wypowiedzenia, dopiero potem całkiem wyłączają. Dokładnej godziny Ci nikt nie poda. A kupić możesz dopiero po tym...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jasinska_Beata Najlepiej kupić po 15dniach od zakończenia aktywnego wówczas masz 14dni za darmo, Jeżeli opłacisz w czasie tych 14dni to data nowego będzie kontynuacją starego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Jasinska_Beata i tu jest haczyk . Jeśli przedłużysz w okresie wypowiedzenia to subskrypcja się przedłuży od dnia obowiązującej zapłaty , natomiast po wygaśnięciu subskrypcji po okresie wypowiedzenia możesz opłacić nową na pełny rok i kiedy chcesz .

oznacz moderatorów