anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro a punkt payback.

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernanet
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Zrobiłem na wcześniejszym turbo weekendzie x6 pkt - wiele zakupów. Wszystko było oki do póki poraz kolejny kupiłem droższą rzecz za 899 zł i do tej pory nie dostałem punktów. Problem pojawił się po raz 30 przy zakupach za większą cenę. Nie chce słyszeć że zapomniałem aktywować(wtedy robię ponowny zakup i zdarzyło mi się to raz na pół roku). Poza tym używam  przeglądarki przeznaczonej  tylko do zakupów allegro bez skryptów. Zawsze loguje się do payback a potem jeszcze przez sprawdzanie punktów.Tłumaczenie że mają czas na dopisanie pkt też jest bezsensowne bo za wcześniejsze aukcje po paru miesiącach nic nie dostałem. Zrobiłem ten zakup wyłącznie ze dostane 6x pkt. Trochę to zniechęca do waszych promocji.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
yogijo
#2 Obserwator#

Może od lipca tego roku(2023), bo wcześniej koszyk mogłem przygotować sobie na komputerze a tylko zakup zrobić przez telefon przez Payback i wszystko grało. A teraz nawet jak człowiek zrobi kropkę w kropkę to trzeba reklamować każdy zakup aby łaskawie coś naliczyli.

 

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

Jak robię zakupy przez przeglądarkę na której nie mam żadnych adbloków itd, czysta, surowa jak ją stworzono to regularnie są punkty naliczane.

oznacz moderatorów