anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Cash - promocja

MAMY ROZWIĄZANIE!
czuczo86
#1 Nowicjusz#

Allegro cash - czy ktoś ma może regulamin promocji, która trwa bodajże do 17 marca, zgodnie z którą za pierwszy zakup z allegro cash można dostać bon 50 zł na zakupy w allegro ? Nie mogę go nigdzie znaleźć na stronie a strona z promocją po aktywowaniu allegro cash mi zniknęła.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @czuczo86! Tutaj regulamin.

Promocja skierowana jest do Użytkowników, którzy otworzyli rachunek Allegro Cash, ale nie zrobili pierwszego zakupu oraz dla nowych użytkowników usługi.

Aby otrzymać kupon należy:

  • Aktywować Allegro Cash (nowi użytkownicy),
  • zrealizować pierwszą transakcję o wartości minimum 100 zł (bez kosztów dostawy). 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
www_saba_pl
#7 Wielbiciel#

Czy pierwsza transakcja zakupu musi być powyżej 100 zł, ale część można zapłacić monetami?

Przykład kupuje produkt za 120 zł i mam 40 monet do wykorzystania czy taka transakcja spełni warunki przyznania kuponu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_saba_pl nie, obecnie nie jest to możliwe, aby podczas płatności z Allegro Cash skorzystać z kuponów, Monet lub kart podarunkowych.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kaaziu
#7 Wielbiciel#

Ok. Spełniłem wszystkie warunki, ale otrzymałem tylko 20 zł cashback. Natomiast kuponu promocyjnego nie ma. A powinien być w zakładce moje kupony.

oznacz moderatorów
7-MALY-7
#10 Popularyzator#

ja wczoraj otrzymałem kupon 50zł, za zakup sprzed trzech dni. tak więc spokojnie poczekaj 2 dni i wpadnie.

oznacz moderatorów
kaaziu
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Myślałem że wpada z automatu. Ale spoko jestem cierpliwy.🙂

oznacz moderatorów
pw420
#1 Nowicjusz#

"Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który do dnia rozpoczęcia Promocji posiada na Allegro możliwość dokonywania płatności metodą Allegro Cash..." czy jeżeli doładowałem allegro cash w dniu rozpoczęcia promocji ale zweryfikowało i aktywowało mi usługę dzień po to nie łapie się na kupon? Informacja o promocji zniknęła mi ze strony allegro po otworzeniu rachunku w allegro cash. 

oznacz moderatorów
Viruusek27
#7 Wielbiciel#

czy akcja jest ważna do końca 17 marca czyli 23:59, czy do początku czyli 23:59 dnia 16 marca?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Viruusek27 Do 17.03.2024 do 23:59 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#10 Popularyzator#

szkoda zachodu, te allegro cash działa dopiero przy zakupach od 100zł od jednego sprzedawcy, czyli w większości moich przypadków, bezużyteczne

to już lepiej allegropay i masz na dwie raty

oznacz moderatorów