anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Family

markar78
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Dodałem do swojej rodziny Allegro Family żonę. Widzę u siebie na koncie, że jest ona w mojej rodzinie, a ona na swoim koncie widzi, że jest w mojej rodzinie. Czy to normalne, że na jej koncie nadal pokazuje się informacja, że jej smart wygasa 29.11 i pojawia się przycisk "opłać smart teraz"? To już tak zostanie? Czy po tym 29.11 będzie nadal mogła korzystać z darmowych przesyłek Smart?

Dziękuję za odpowiedzi

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Miała Smarta to widać i do czasu wygaśnięcia może korzystać z "swojego" a otem będzie korzystała z twojego.

oznacz moderatorów

markar78
#8 Zapaleniec#

A jak to korzystanie potem już tylko z mojego Smarta będzie wyglądało? Bez żadnej różnicy niż korzystanie ze swojego Smarta? W sensie nie będzie musiała wysyłać do mnie żadnych próśb o zakup itp.?

Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@markar78 Będzie musiała prosić Cię o zakup, czyli będzie miała darmowe dostawy Smart, korzystając z Twojego Smarta, gdy zaakceptujesz jej prośbę i dokonasz zakupu. 

oznacz moderatorów

markar78
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. W takim razie jeśli członek mojej rodziny Allegro Family robi sporo zakupów i za każdym razem będę otrzymywał pytanie o zgodę to to będzie mega denerwujące. Już chyba lepiej zapłacić za kolejnego smarta.

No ale jak to się ma do tego, że Allegro pisze:

"Jeśli masz Allegro Smart! lub uczestniczysz w promocji Smart! na Start, automatycznie udostępniasz darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom Allegro Family. Członkowie rodziny mogą w ten sposób samodzielnie robić zakupy z darmową dostawą i zwrotem Smart!"

Proszenie o zakup ma chyba mało wspólnego z samodzielnością...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Samodzielnie po twojej "akceptacji".Organizator Allegro Family może zaakceptować lub odrzucić prośbę o zakup - dlatego każdorazowo członkowie grupy muszą wysłać do niego taką prośbę

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Akceptacji, a nie "akceptacji". 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@markar78 Tak, członek rodziny może korzystać z Twojego Smarta i może kupować samodzielnie korzystając z własnego Smarta, o ile go wykupi. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@markar78 Tak, to normalne. Po wygaśnięciu jej Smarta nie musi już go opłacać, może korzystać z Twojego. 

oznacz moderatorów