anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa w allegro family

bartek8767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, niestety allegro smart nie działa w rodzinie. Osoby usuwałem, dodawałem, czekałem dzień. Smart dla członków rodziny nie działa. Na stronach pomocy nie uzyskałem pomocy. Czytałem i postępowałem zgodnie z instrukcją allegro. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70

Client:44052296
#21 Demiurg#

@KTradex żona powinna cię usunąć ze swojej grupy i powiązać ponownie od nowa.

oznacz moderatorów

Hugotyr
#7 Wielbiciel#

Podpinam się do tematu - mam smarta do lutego 2024. Smart nie działa w rodzinie. Konta usuwałem podłączałem od nowa i nic. 

Proszę o weryfikację

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Hugotyr zgodnie z zapowiedzią, opcją Smart mogłeś dzielić się z grupą rodziną do końca czerwca. Obecnie każdy z członków musi posiadać własnego Smarta. Zachęcam Cię do zapoznania się z nową promocją - członkowie Twojej grupy rodzinnej mogą wykupić Smart w promocyjnej cenie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To nie jest prawdą w_kiwi. On ma smarta do końca lutego, więc powinien dłużej móc go dzielić. Proszę bardzo na dowód z mojego konta gdzie organizatorem jest mój mąż, nadal działa...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Luty to chyba jeszcze nie były nowe zasady. Ale może się mylę...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki tak to się zgadza, ponieważ pakiet Twój mąż wykupił pakiet przed 21 listopada 2022 roku, dlatego może się dzielić z Tobą Smartem aż do 11 października bieżącego roku. 🙂


Natomiast @Hugotyr wykupił pakiet Smart w lutym 2023 roku, zatem po zmianie, która weszła 21.11.2022 - tutaj znajdziesz informacje na ten temat. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A ok moja wina xD

oznacz moderatorów

czapla75
#1 Nowicjusz#

Chciałem w ramach promocji przedłużyć allegro smart rodzinne , jak to zrobić ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie da się. Teraz każdy musi mieć swojego SMARTa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Od 3.07 nie ma już dzielenia się Smartem, możesz prosić głowę rodziny o zakup albo wykupić Smarta z20% zniżką.

oznacz moderatorów

czapla75
#1 Nowicjusz#

Jak to zrobić , bo uważam ,że tu jest wszystko tak zagmatwane , mam chęć całkiem to wyrzucic

 

oznacz moderatorów

vertigo8888
#1 Nowicjusz#

Jak w tytule. Nic nie dało usunięcie i dodanie jej do tej usługi. Po jej stronie ma w tej chwili status nieaktywny. Ja ze swej strony nie widzę co można by zrobić aby tą funkcjonalność przywrócić. Czy ktoś z państwa zna rozwiązanie?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@vertigo8888 Tak, albo Ty będziesz jej kupował ze Smart, albo ona kupi smarta. od 03.07 Smart family już nie działa.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

allegro zabrało dzielonego smarta family teraz panuje na allegro podejście do kupujących pt każdy sobie smarta skrobie i każdy ma se kupić osobno

oznacz moderatorów

Client:27932474
#1 Nowicjusz#

Dzień Dobry,

dostałam zaproszenie do Allegro Family, jednak nadal muszę płacić za przesyłkę. 

W zakładce  Allegro Family Twoja rodzina mam połączone konto. Proszę o wsparcie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:27932474 Allegro Family Smart przestało działać 03.07. Teraz każda osoba musi wykupić smarta oddzielnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:27932474
#1 Nowicjusz#

Czyli mam rozumieć, że Allegro Family już w ogóle nie działa?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Opcja poproś o zakup powinna działać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie działa. 

oznacz moderatorów