anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa w allegro family

bartek8767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, niestety allegro smart nie działa w rodzinie. Osoby usuwałem, dodawałem, czekałem dzień. Smart dla członków rodziny nie działa. Na stronach pomocy nie uzyskałem pomocy. Czytałem i postępowałem zgodnie z instrukcją allegro. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 @Client:27932474 Allegro Family wciąż działa - możesz prosić o zakup członków grupy rodzinnej. Nie działa jedynie już opcja dzielenia się Smartem.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Qbasz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

 

W takim razie Allegro Family straciło sens, jeśli w pakiecie rodzinnym nie mogę korzystać ze Smarta 😛  

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi Nie działa na dotychczasowych zasadach . A to co teraz jest to już nie jest takie "rodzinne" ,jak każdy musi za smarta płacić -chyba że się mylę bo osobiście z tego nie korzystam.

oznacz moderatorów

Client:41351135
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, jestem dołączona do Allegro family gdzie jest aktywna dostawa Allegro smart. Pomimo to w moim koncie wyświetla się informacja „ Wygasły darmowe dostawy udostępnione dla Ciebie w Allegro Family prez organizatora.”

czy mogę dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje? 
z góry bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41351135 bo już to nie działa, musisz se sama wykupić smarka 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Skonczyly sie darmowe smarty dla rodziny teraz kazdy sobie kupuje swoj osobisty

oznacz moderatorów

Client:48766032
#1 Nowicjusz#
  • Zaprosiłam bratowa to rodziny family i i niej nie pisze że ma smarta?
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48766032 bo już tego nie ma 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zakonczyli ta usluge dla rodziny teraz kazdy kupuje sobie sam 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael dziwię się że nie poinformowali użytkowników 😞 zobacz ile postów się pojawia ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Poinformowali przynajmniej mnie maila puscili więc pewnie reszcie też ale zobacz jak ludzie czytają jak się interesują. Przynajmniej liczba smartów zmaleje to zwrotów też będą se dziobać z czyjegoś konta na inny adres wysyłki to może właścicielowi nie będą zadu zawracać zwrotami bo jak już dał dostęp... 

oznacz moderatorów