anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart

Client:110329104
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu z Allegro Smart, kurier był darmowy, ale za kuriera pobrano 12 zł, proszę o zwrot pieniędzy

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110329104 Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:110329104
#7 Wielbiciel#

DPD

1000587795556U

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110329104 Proszę Cię o numer tego zakupu. Niestety numer przesyłki nie wystarczy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:110329104
#7 Wielbiciel#

13048692192

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

To jets numer oferty? Powerbank?

wejdz w dostawa za darmo

darmowa dostawa w smart jest tylko przy opcjach oznaczonych jako smart czyli Paczkomat i kurier ale dpd. Kurier zwykły jest bez smart i jeśli tak wybrałeś to tak dostaniesz ale za opłata. 

oznacz moderatorów

Client:110329104
#7 Wielbiciel#

Wybrałem dpd i musiałem zapłacić 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale kogo prosisz? nas? Allegro? Twoje pieniądze sa u sprzedawcy i z nim musisz rozmaiwać.....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:110329104 widocznie dana dostawa nie była smart ? podaj link i jakiego przewoźnika wybrałeś ? pamietaj że smart nie zawsze daje darmowe dostawy i nie wszystkie 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Posiadanie Smarta nie gwarantuje darmowych dostaw, musisz szukać ofert które mają taką opcję.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110329104 nie masz aktywnej subskrypcji Smart, dlatego nie mogłeś skorzystać z darmowej dostawy. Subskrypcją możesz zarządzać tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:110329104 pewnie masz inne konto, na którym nasz wykupionego smarta.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Zwrotu nie będzie bo się nie należy 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:44052296 @serwis-texas Proponuję zrzutkę po 10 gr od każdego forumowicza > spokojnie wystarczy na zwrot tych 12 zł i jeszcze zostanie na 🍺

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 😅 nie będziemy robić konkurencji dla allegro protect. Przecież allegro zawsze twierdzą, że zadowolenie kupującego jest najważniejsze to niech mu zwrócą ze składek użytkowników.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Ziolko39 

Ja mam inny pomysł. Niech użytkownicy AG, charytatywnie zostaną wykładowcami Allegro Akademii dla kupujących. Po dwie godziny dziennie. Będziemy uczyć:

- co to jest login

- że jeżeli logujesz na desktop loginem A a w apce mobila loginem B to nie będzie to te same konto

- że jeżeli wykupisz to ekskluzywną usługę SMART na koncie A to na koncie B już nie działa

- jeżeli masz pakiet SMART to zawsze Ci się należy wysyłka gratis

- jeżeli nie masz pakietu SMART to też Ci się należy wysyłka gratis

- jeżeli udało Ci zrobić transakcje z użyciem Smart usługą kurierską to należy kuriera poczęstować herbatą, ciastkiem, ciastem, kanapką. No chłop za darmo w końcu jeździ z tymi paczkami.

- Allegro lokalnie to nie to samo co Allegro (zamówienia znajdują się w innych zakładkach)

- jeżeli masz wykupione SMART na koncie A, logujesz kontem B i nie widzisz że usługa jest aktywna należy założyć nowe konto C, tam już SMART będzie.

 

oznacz moderatorów