anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

Marg200
#7 Wielbiciel#

Jakim cudem kupiłam smart 05.03 a oni mi piszą twój smart wygasa 19.03 to ja się pytam miesiąc czasu to jest u was 2 tyg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Przedłużyłaś w okresie wypowiedzenia trwajaca subskrypcję , trzeba było zaczekać ,aż zupełnie wygaśnie trwajaca i wykupić nową 

oznacz moderatorów

Marg200
#7 Wielbiciel#

Ile wynosi okres wypowiedzenia bo zazwyczaj po tyg czasu od kad skończy się mi smart kupuje nastepny

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marg200 Okres wypowiedzenia trwa 14 dni. Usługę wykupiłaś 19 stycznia, została przedłużona w okresie wypowiedzenia i dlatego pojawia się komunikat o wygaśnięciu 19 marca.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marg200
#7 Wielbiciel#

Bez sensu to teraz 2 tyg mam czekać od  19.03 żeby wykupić kolejny smart żeby miał on normalny miesięczny okres waznosci

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Marg200 Tak działa przedłużanie w okresie wypowiedzenia, jak dobrze ręcznie przedłużasz to masz 14dni za darmo Smarta.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marg200 Usługa będzie aktywna na Twoim koncie do końca okresu wypowiedzenia, czyli do 3 kwietnia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marg200
#7 Wielbiciel#

Jak do 03.04 twój smart wygasa 19.03 na czerwono pisze jak ma być miesiąc to niech tak liczą a nie po kijowemu wykupie na rok to dadzą na 8 miesięcy bo subskrypcję i inne ciule

oznacz moderatorów