anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Odebrałem kupon rabatowy na 15 zł za zainstalowanie aplikacji, lecz w innych tematach wyczytałem, że jeżeli zrobi się zakupy powyżej jakiejś kwoty to także dostaje się jakiś kupon albo monety, czy to prawda?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Graczu59! Tak, można otrzymać dodatkowo kupon na 15 zł za pierwszy zakup w aplikacji. Zgodnie z regulaminem promocji:

"Dodatkowo, gdy Uczestnik dokona pierwszego zakupu na Allegro w Aplikacji Mobilnej Allegro od 12 miesięcy poprzedzających dzień instalacji Aplikacji Mobilnej Allegro, może otrzymać dodatkowo kupon o wartości 15 złotych (“Kupon za zakup”). Warunkiem przyznania Kuponu za zakup jest dokonanie w Okresie Trwania Promocji zakupu w Aplikacji Mobilnej Allegro o wartości przynajmniej 59 złotych (nie wliczając kosztów dostawy) i skuteczne opłacenie go za pomocą Usługi Operatora Płatności. Kupon za zakup zostanie przyznany automatycznie po realizacji zakupu o którym mowa w niniejszym pkt 3."

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

To ja dzisiaj, przed kilkunastoma minutami dokonałem zakupu, ale jeszcze nie dostałem tego kuponu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 poprosiłam o sprawdzenie, dlaczego kupon nie został przyznany, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 bardzo proszę, kupon jest już na Twoim koncie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów