anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płatności przez mtransfer w mbanku

Gronck
#7 Wielbiciel#

Od 2 dni nie widzę usługi mtransfer. Jest tylko mBank API co powoduje że przy płatności z karty kredytowej pobiera prowizję. Czy brak usługi jest chwilowy?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gronck Sprawdzałeś, czy problem występuje również w innych przeglądarkach? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Podepnę się do wątku - dzisiaj też nie ma mtransferu (jest API). Sprawdzone na dwóch przeglądarkach. Proszę o informację kiedy mtranfer zostanie przywrócony. Sprawa jest pilna, chcę sfinalizować zakup, a nie mogę dokonać płatności.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB Cześć, skontaktuję się z operatorem płatności i dopytam o tę sytuację. Może to wynikać z jakiejś przerwy technicznej w banku, zatem jeśli zakup jest pilny, spróbuj skorzystać z innej metody płatności 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję i czekam na info. Mtransfer ogólnie działa, korzystałam dzisiaj. Na allegro niestety nadal jest tylko API mbanku, przed chwilą próbowałam ponowić płatność.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB Cześć, mTransfer jest już widoczny 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą zapłaciłam za zakupy. Niestety nadal nie było mtransferu. Musiałam skorzystać z API.

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj robiłam kolejne zakupu i mtransferu nadal nie ma. Proszę o jednoznaczne wyjaśnienie sprawy. Nie zamierzam dalej korzystać z API (zupełnie inne opłaty w banku), więc przed zakupem chcę wiedzieć czy będę mogła zapłacić zgodnie ze swoimi preferencjami.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB Właśnie ponownie to sprawdziłam i bez problemu można opłacić zakupy za pomocą mTransferu: 

Zrzut ekranu 2024-04-2 o 08.46.45.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Nie mam jak sprawdzić tego kolejny raz, bo musiałabym coś kupić. Przy transakcji opłaconej o 8.38 mtransferu nie było...

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

mTransfer nie działa. Proszę o informację czy problem jest po stronie allegro czy mBanku i kiedy (czy w ogóle) zostanie to naprawione.


@ko_alka  napisał(a):

@BAJKA-BBWłaśnie ponownie to sprawdziłam i bez problemu można opłacić zakupy za pomocą mTransferu: 

Zrzut ekranu 2024-04-2 o 08.46.45.png


mTransfer nie działa:

01.jpg02.jpg

Proszę o wyjaśnienie czy błąd jest po stronie allegro czy mBanku oraz kiedy (i czy w ogóle) zostanie to naprawione!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB Kiedy w formularz dostawy wybiera się mBank, system poprawnie przekierowuje na stronę mBank, zatem po naszej stronie jest ok. My odpowiadamy za poprawne przeniesienie na stronę banku, dalsze kroki są po stronie banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Endrijj
#7 Wielbiciel#

W aplikacji mobilnej również nie dziala mTransfer. Sprawdźcie co jest grane u dostawcy usługi Przelewy24

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

@ko_alkanie wprowadzaj, proszę, w błąd. Skontaktowałam się z PayPro - dostępne formy płatności są uzgadniane pomiędzy PayPro i allegro:

screen.jpg

PayPro samo na pewno nie wyłączyło mTransferu, zostało to uzgodnione z allegro. Proszę o informację czy to są jakieś chwilowe testy czy mTransfer został wyłączony na stałe.

oznacz moderatorów

_lusiek
#1 Nowicjusz#

Podłączam się. U mnie też nie działa mtransfer. Nie uśmiecha mi się bulić mbankowi po 1,5 zł za każdy przelew.

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam odpowiedź od Allegro Kontakt - trwają testy, które mogą skutkować brakiem mTranfer. Nie wiadomo kiedy się zakończą.

Ja w takim razie testuję zakupy poza allegro:)

oznacz moderatorów

Jatpo
#8 Zapaleniec#

Jest 12 kwietnia od wczoraj też to samo z mtransfer

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy ktoś może w końcu OSTATECZNIE wyjaśnić temat!

mTransfer przez chwilę się pojawił, dzisiaj znowu tylko API. Robiłam duży zakup i poniosę wysokie koszty bankowe. Gdybym wiedziała, że ZNOWU nie ma mTransferu na pewno nie skorzystałabym przy tym zakupie z allegro. Tak nie może być, że dopiero w momencie finalizacji transakcji dowiaduję się, że nie mam jak zapłacić. Mam anulować zakup i przepraszać sprzedawcę? Trochę za poważna jestem na takie zachowania.

oznacz moderatorów

Endrijj
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, kilka dni temu działało i teraz znowu nie działa. Pytanie od czego to zależy bo na pewno od kwoty transakcji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB @Endrijj @Jatpo Jeżeli używacie karty, to użyjcie jej na allegro (wybierając metodę płatności kartą i wprowadzając jej dane). To bezpieczna metoda płatności i bezkosztowa. 

Obecnie trwają testy płatności i mTransfer może być niedostępny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów