anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak usługi Smart w allegro family

Daisym
#7 Wielbiciel#

Witam, po odnowieniu usługi Smart moja allegro family nie może z niego korzystać. Odłączanie i ponowne dołączanie nic nie zmieniło. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

MikroLITY
#13 Ambasador#

Nikt Ci nie pomoże, bo family skończyło się 3 lipca.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Daisym I po Smarcie dla rodziny, skończyło się: Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję Allegro Smart! lub Smart! na Start aktywowaną od 21 listopada 2022, od godziny 9:00 – nie możesz dzielić się Allegro Smart! Opcję tę wyłączyliśmy 3 lipca 2023.

oznacz moderatorów

Client:109636425
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam smart i rodzinę smart. Jak udostępnić smart dla żony? Nie mogę wyczaić.  Dzięki 

oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

I po Smart Family - teraz chcąc korzystać z konta prywatnego i firmowego muszę wykupić usługę 2 razy 😞

Po co allegro w ogóle pobiera za to pieniądze skoro i tak koszty wysyłek przerzucane są na sprzedających? 

oznacz moderatorów

martulka1254
#1 Nowicjusz#

Dołączyłam siostrę do allegro family ale nie może ona kozystac z allegro  smart dlaczego?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@martulka1254 Dlatego że od 3.07 ta opcja została wyłączona przez Allegro: Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję Allegro Smart! lub Smart! na Start aktywowaną od 21 listopada 2022, od godziny 9:00 – nie możesz dzielić się Allegro Smart! Opcję tę wyłączyliśmy 3 lipca 2023.

oznacz moderatorów