anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Częściowy zwrot Smart obciążenie kosztem wysyłki

mix_bu12
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Sprzedający pisze, że obciąży mnie kosztem wysyłki w przypadku gdy wartość zamówienia po częściowym zwrocie  będzie mniejsza niż 45 zł. Pierwszy raz spotykam się z taką wiadomością. Czy faktycznie może tak zrobić ? 

545fbb36-fbf2-405f-8ab2-b946e8dd27bd.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mix_bu12 Czy jest to informacja z oferty? Jeśli tak, proszę podaj jej numer. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Niestety nie może, chodź uczciwie by było gdyby mógł. Sprzedający płaci dopłaty do smarta, nikt mu ich nie zwróci mimo, że TY zwracasz. Polityka allegro  w tej kwestii spowodowała masę bezsensownych zwrotów, ludzie potrafi kupić coś za 2 zł i dołożyć coś innego tylko do smarta. Do tego zwracana jest masa towarów używanych, które wielu sprzedawców przyjmuje, bo allegro negatywa za takiego nie zdejmie.  Wydaje im się, że są tacy sprytni. A tak naprawdę nikt do interesu nie dołoży. Obsługa zwrotu to taki sam koszt pracownika jak zapakowania paczki, do tego zmarnowane materiały pakunkowe. Nie mówiąc o ekologii. Kity z sadzonymi drzewkami w życiu nie wyrównają strat spowodowanych smartem i allegro onem. Wszystkie te "sprytne" zagrywki klientów są zwyczajnie wliczane w cenę towaru i płacą za nie wszyscy kupujący. 

 

Ja jako kupująca czuję sie przez to poszkodowana. Niby czemu mam za innych płacić? To nie uczciwa polityka zainicjowana przez allegro. Mam do wyboru być naciągaczem, lub ofiarą...

oznacz moderatorów